Skocz do zawartości

Jak się Wam sprawdza wersja stabilna MIUI PL dla MI2S?


latet

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczął mi częściej doskwierać wspomniany już problem z dotykiem, tzn z chwilowym brakiem reakcji ekranu na dotyk.

Nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ, czy to zwykły przypadek, ale....

Zmieniłem w Tricksterze kontrolę odciążania TCP z domyślnego - cubic - na dostępny inny, reno. Póki co problemy z dotykiem zniknęły. Ale jeszcze za dzień, dwa testów, będzie coś można stwierdzić.

PS. jak znajdę chwilę wolną postaram się jakieś nagrania podrzucić, odnośnie prośby @latet.

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko - czy w wersji STABLE dla MI2S jest wśród widgetów systemowych (tych białych z pomarańczową treścią) ikonka skrótu do ustawień preferencji sieci 2G/3G? Bo nie ma jej w romach dla Redmi Note i dla Redmi 1S, co jest bardzo denerwującym brakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc w Mi2 prawie nic nie ma z tweakow. Dodałem wtedy chyba tylko inne parametry dla Dalvik VM co niewiele zwiększa dostępną pamięć ram. I chyba fstrim. Tyle. Poza tym sprawdziłem to wszystko na swoim telefonie. Oczywiście po wipe. Po instalacji wersji poprawionej wynik antutu wzrósł o 1000 i przebił 22 000. Nie stwierdziłem pogorszenia czegokolwiek.

Wysłane z MI3

Coś musi być specyficznego u mnie. Z reguły jest dobrze, a czasem go przymuli. Antutu nie sprawdzałem, bo problemy "wydajnościowe" stwierdzam tylko w systemie np. przesuwanie ekranu albo przeglądarka. Instalację też robiłem po wipe i po instalacji na wszelki wypadek wipe'y + format.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji stable działa nagrywanie filmów z prędkością 120 fps? W wersji DEV to niestety nie działa (w żadnej rozdzielczości, nawet w 480p).

Czyli najszybciej można 90 fps w mocno oszukanym 720p.

Można też 60 fps, ale też z ograniczeniem do 720p (wtedy chyba jednak nie oszukanym).

W Full HD nie można nagrywać szybciej niż normalnie.

Tak jest w DEV, a jak jest w STABLE? Czy mógłby ktoś uprzejmie sprawdzić?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji stable działa nagrywanie filmów z prędkością 120 fps? W wersji DEV to niestety nie działa (w żadnej rozdzielczości, nawet w 480p).

Czyli najszybciej można 90 fps w mocno oszukanym 720p.

Można też 60 fps, ale też z ograniczeniem do 720p (wtedy chyba jednak nie oszukanym).

W Full HD nie można nagrywać szybciej niż normalnie.

Tak jest w DEV, a jak jest w STABLE? Czy mógłby ktoś uprzejmie sprawdzić?

Witam!

W moim Mi2S z romem MIUI Polska bez problemu można wybrać nagrywanie w 120 fps. Niestety problem mam ze zmianą rozdzielczości nagrywanego filmu, nigdzie nie umiem tego znaleźć. Co do samego romu to działa bez zarzutu. Z telefonem nie ma żadnych problemów i nawet nie mam ochoty kombinować z wgrywaniem innych romów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...