Skocz do zawartości

Poziom baterii spada do 0 bez używania telefonu


lukaszsakul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w telefonie mojej dziewczyny wystąpił problem: podczas 12h w pracy, gdy jej telefon leżał w torebce nieużywany, bateria wyczerpała jej się z 90 procent do 19, gdy się zdziwiła, zadzwoniła (przez 15 sekund) i nagle po odłożeniu słuchawki od ucha miała 1%. Dołączam screena, gdzie pokazane jest użycie baterii przez procesy (proces Android ma 65.8%). Co mam zrobić, żeby to naprawić? Dodam, że jestem poza domem, nie mam ze sobą komputera, i wracam za ponad miesiąc, a jej zależy na normalnym użytkowaniu. Nie mogę niestety wrzucić zdjęcia jednak, pewnie wina internetu. Ale proces o nazwie Android z ikoną zielonych przekładek zużywa 65.8%, gdzie u mnie na tym samym telefonie zużywa on 9%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Nezumi napisał:

Restart i zobaczyć co dalej, być może się aplikacja zapętliła jakaś czy coś... Bez przynajmniej info z WLD wiele Ci nie powiemy...

Heh, tak naprawdę nie wiemy, o jakim telefonie rozmawiamy. To kolega lukazsakul ma Redmi 3s. Dziewczyna - nie wiadomo.

Poza tym nowy użytkownik, jak jeden z wielu nowych, założył wątek natychmiast po rejestracji. W dodatku nawet nie pofatygował się umieścić go we właściwym dziale, tylko wrzucił go gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak naprawdę nie wiemy, o jakim telefonie rozmawiamy. To kolega lukazsakul ma Redmi 3s. Dziewczyna - nie wiadomo.
Poza tym nowy użytkownik, jak jeden z wielu nowych, założył wątek natychmiast po rejestracji. W dodatku nawet nie pofatygował się umieścić go we właściwym dziale, tylko wrzucił go gdzie popadnie.

Jest w dziale Androida wiec obstawiam, ze ma inny telefon niz xiaomi, co wiecej, nie ma to nawet znaczenia, bo bez wld i statystyk i tak wiele mu nie pomoge tutaj, wrozka nie jestem...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...