Skocz do zawartości
  • 0

Następca Mi4C do 1000 zł netto


Xantis

Pytanie

Cześć wszystkim!

Wiem, że temat brzmi bardzo podobnie do tego, co ostatnio powstało, ale mam trochę inny budżet i "wymagania", więc stwierdziłem, że napiszę swój. 

Ogólnie to szukam następcy dla Mi4C, gdyż mam okazję dostać służbową słuchawkę i prawdopodobnie mogę wybrać dowolną, jaką chcę byleby była z normalnego polskiego dystrybutora, który wystawi fakturę VAT. Pytanie, co wybrać? Szukam raczej czegoś w granicach 5 cali, 5,5 to za dużo. Ponadto wydajność ma być przynajmniej taka, jak w obecnym Mi4c, obsługa wszystkich pasm (może poza LTE 800 MHz, nie jest to najważniejsze pasmo). Nie pogardzę NFC i czujnikiem linii papilarnych (z naciskiem na to pierwsze).

Macie jakieś ciekawe propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
15 minut temu, tpawel napisał:

Nikt tu szklanej kuli nie ma ;)
Wysłano z Redmi Note 4x

Raczej watpie zeby cos wyszlo, z tego co pamietam redmi maja okres poltrwania jakos niecaly rok. W 2016 na poczatku roku wychodzilo redmi 3, a 4 wyszly w listopadzie-grudniu. Strzelam ze redmi 5 do wrzesnia sie nie pojawi, a w tym budzecie to chyba tylko taka opcja, a dodatkowo z Polski czyli grubo po premierze.

9 godzin temu, Xantis napisał:

A ewentualnie bez NFC?
@edit: Ewentualnie czy coś w najbliższych 2-3 miesiącach ma być wydane, co może mieścić się w tym budżecie? 

Bez nfc to bym ci powiedzial bierz redmi 4 pro, ale w oficjalnej polskiej dystrybucji go nie ma, a ty potrzebujesz fvat czyli musisz z jakiegos sklepu brac. Na ceneo sa oferty za 800+ na ten model. Ale trzebaby dopytywac wlasnie o fakture.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Xantis napisał:

Czyli jedynie Redmi 4 Pro lub polować na jakąś Mi5 na promocji, tak? Jak wygląda sprawa z wydajnością Redmi 4 Pro z Mi4C?

Nie dostaniesz w Polsce z fvat mi5 za 800zl... Ten telefon to jakies 1100 pewnie najmarniej i to z allegro, gdzie czesto sprzedawca pisze fvat, gdy w rzeczywistosci to faktura marza i ksiegowi u ciebie w pracy nie beda mogli z tym nic zrobic.

Zobacz sobie jakies porownani i testy. Z bateria bedzie o niebo lepiej, z aparatem raczej gorzej, nie podejmuje sie porownan co do wydajnosci, bo mnie tu znowu zjedzie pewien fan wynikow z antutu ze pier... bzdury. 
Dla mnie osobiscie seria redmi, do mi nie ma zbytnio startu i naturalna koleja rzeczy po mi4 bylby mi5, tyle ze budzet nie pozwala. Ale jak pisalem, kazdy we wlasnym zakresie musi stwierdzic co i jak. . Wiem ze na yt jest kilka filmikow porownujacych oba telefony, zobacz poczytaj recenzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...