Skocz do zawartości
  • 0

Następca Mi4c


krystian0120

Pytanie

Witam. Zastanawiam się nad zmianą telefonu w ciągu najbliższych miesięcy (tak więc jest jeszcze trochę czasu). Mój Mi4c sprawuje się całkiem dobrze, ale jak wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia ;). Chciałbym, aby to było kolejne Xiaomi, cena to maksymalnie dwukrotność wartości obecnego urządzenia, może jeszcze jakieś pieniądze się znajdą. Ogólnie górna granica to 1000 zł. Zainteresowały mnie modele Redmi Note 4/4x lub Redmi 4/4x. Interesują mnie głównie wersje z Snapdragonem, ale zaciekawiła mnie ta wersja. Co o niej sądzicie? Czy te 10 rdzeni daje jakąś przewagę nad 625, czy to jedynie chwyt marketingowy? Czy zakup wersji 4/64 jest w ogóle opłacalny? Proszę o opinie i własne propozycje następcy Mi4c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Zalinkowany przez ciebie Note 4 nie obsluguje B20. (pasmo LTE 800Mhz obslugiwane w Polsce)
Pozatym wariant z Helio X20 moze i jest nieco wydajniejszy, ale nieznacznie do tego niemilosiernie sie grzeje.


Nie brakuje mi B20, LTE hula bez problemu.
Co do grzania, to masz z tym jakieś doświadczenia, czy piszesz to co wyczytałeś w sieci? Mam akurat RN4 na mediateku i żadnego grzania nie zaobserwowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wlacz sobie pierwszy z brzegu test na Youtube z odczytem temperatur.

Ja używam tego fona, a na YouTube to sobie można bajki pooglądać :)
Żeby pisać coś konkretnego, trzeba to sprawdzić na własnej skórze a nie powielać mity z YouTube :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, k3lt napisał:

Poki jestes w duzym miescie, poza miastem / w trasie = brak LTE.

 

1 minutę temu, boroch napisał:

Hehe, akurat mieszkam na wsi :)

Jeszcze zależy, jak daleko mieszkasz od jakiegoś większego miasta. Ja niestety bardzo daleko :(. Dlatego też pytam o obsługę LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...