Skocz do zawartości

Tweak - Ultimate Android Lag Remover


Tujek

Rekomendowane odpowiedzi

Może do myślenia da Ci historia założonych tematów przez tego typa:

http://en.miui.com/home.php?mod=space&uid=304495643&do=thread&view=me&type=thread&from=space

Kiedyś nawet wysłałem mu PW z pytaniem o ten skrypt, ale nie odpowiedział.

Najgorsze jest to, że na te jego tematy odpowiada masa osób (w stylu "thx", "I'll try") i nic ponad to. Żadnych opisów, ani recenzji. 

Merytorycznie to forum stoi na bardzo niskim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, rock'n'rolla napisał:

Większość tak odpowiada na temat tylko po to żeby pobrać plik. Niestety forum jest tak skonstruowane, że aby pobrać plik to trzeba coś napisać.

Za odpowiedź otrzymujesz także punkty doświadczenia, więc sporo osób odpowiada tylko po to, żeby dostać punkty. Ale żadna z osób nie napisała, czy działa, czy nie działa, czy są efekty na plus, czy na minus. I tak w każdym tym wątku. Nawet jeśli z wypowiadających się osób plik pobrało kilka osób, kilka z tych kilku zainstalowało, to kilku z tych kilku z tych kilku podzieliłoby się opinią, a takich brak.

I idę o zakład, że jakbym napisał, że po instalacji mam bricka, to i tak by dziękowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nic tam podejrzanego nie widzę tylko zlepek tweaków pozbieranych do kupy z forum XDA. Kiedyś testowałem różne tego typu jeszcze na Samsungach z serii "Note" ale efekt był zawsze taki że telefon działał jeszcze gorzej, a już na romach typu CM13 czy LineageOS i pochodnych w ogóle mija się to z celem bo te są "lekkie" i szybkie same w sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...