Skocz do zawartości

Wprowadzanie glosowe Google nie działa


Morton

Rekomendowane odpowiedzi

Dodajesz uprawnienia do "Aplikacja Google"2d41fa31eba6c7bcadf2c2af0e64c6f5.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka



Dziękuję bardzo. Szukałem tutaj ale szukałem Google Now pozwolę sobie jeszcze spytać w tym wątku żeby nie śmiecic tematami, dlaczego języka Polskiego nie mogę pobrać do obsługi offline?82ee260ffc41ad32592861aea2fb86e8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo go oficjalnie nie ma. Jest zainstalowany tts polski. To wystarczy. Czekamy na wsparcie cebuluandi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka



Jak zwykle nas ignorują. Choć często słyszę od głosy mówiące że żaden producent smartfonów nie wspiera asystenta głosowego w języku polskim, miałem 2 lata temu Lumia 930 która miała wbudowaną obsługę rozpoznawania mowy w języku polskim która pozwalała na wykonywanie wielu podstawowych czynności takich jak uruchamianie aplikacji wybieranie numerów i tym podobne.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zwykle nas ignorują. Choć często słyszę od głosy mówiące że żaden producent smartfonów nie wspiera asystenta głosowego w języku polskim, miałem 2 lata temu Lumia 930 która miała wbudowaną obsługę rozpoznawania mowy w języku polskim która pozwalała na wykonywanie wielu podstawowych czynności takich jak uruchamianie aplikacji wybieranie numerów i tym podobne.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka




To działa, uruchamianie aplikacji, wybieranie do kogoś numeru z książki telefonicznej działa. Google musi się nas nasłuchać bo to działa on-line

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




To działa, uruchamianie aplikacji, wybieranie do kogoś numeru z książki telefonicznej działa. Google musi się nas nasłuchać bo to działa on-line

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


To nie duży problem ale liczę na to że to się zmieni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...