Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X


jacobug

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Będzie to mój pierwszy smartfon oraz pierwszy zakup na Aliexpress. Wybór padł na Xiaomi Redmi Note 4X. Jeśli smartfon kosztuje 169,9 dolarów to ile wyjdzie razem z vatem? Wyb ieram wysyłkę darmową oczywiście. I jak to jest z tym Vatem. Czy ja go muszę opłacić na własną rękę, czy dopiero przy kurierze płacę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAT może będzie może nie, zależnie od regionu i szczęścia. Lepiej się nastawić na niego a jak go nie będzie to być mile zaskoczonym. Co do wysokości opłat to nie wiem. Ze mną DHL skontaktował się przez sms, ja opłatę uisciłem przez internet a kurierowi pokazałem potwierdzenie przelewu. Nie wiem jak jest z pocztą.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Redmi Note 4X 2.Redmi Note 4 snapdragon

1.bluetooth ver. 4,2 2. bluetooth 4,1

1. posiada czujnik grawitacyjny 2. nie posiada

1. posiada więcej formatów dźwięku

tyle się dopatrzyłem. Nie wiem czy w 2. nie występuje dodatkowo pasmo b20 tzn. jak jesteś poza miastem to lte będzie lepiej chodzić

Jeśli ktoś wie coś więcej czym się różnią niech poprawi mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jacobug napisał:

1. Redmi Note 4X 2.Redmi Note 4 snapdragon

1.bluetooth ver. 4,2 2. bluetooth 4,1

1. posiada czujnik grawitacyjny 2. nie posiada

1. posiada więcej formatów dźwięku

tyle się dopatrzyłem. Nie wiem czy w 2. nie występuje dodatkowo pasmo b20 tzn. jak jesteś poza miastem to lte będzie lepiej chodzić

Jeśli ktoś wie coś więcej czym się różnią niech poprawi mnie

Nie wiem skad wziales te rewelacje powyzej. wyglada to jak translator z aliexpress...

Note 4x od note 4 global (oba na snapie) rozni sie wtyczka US/EU (global EU), rozni sie obsluga pasma LTE b20 (wersja global obsluguje) i o ile mnie pamiec nie myli jezykiem na pudelku i instrukcja (global po angielsku, 4x chinski).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...