Skocz do zawartości

memberofhs

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, powiedzcie, który soft z miui 8 jest w miarę stabilny, a który posiada opisywanie numerów? W 6.3.3 miałem możliwość opisania numeru poprzez menu przytrzymania palcem w telefonie "oznacz->własne". Nie musiałem numeru dodawać do kontaktów, a mogłem opisać nr czy smsy danego numeru tak, iż wiedziałem kto dzwoni - przydatne przy ogłoszeniach gdy coś sprzedaję. Jest to dla mnie kluczowa opcja, której w 7.3.23 nie ma. Podobnie jak opcja zmiany dźwięku potwierdzenia dostarczenia smsa - nie przychodzącego smsa, a dźwięk dostarczenia - tj ten "haczyk" przy wiadomości, że dotarła. Nie podoba mi się obecny sygnał potwierdzenia. W tym 6.3.3 było to. Kolejny problem to blokada telefonu na kod pin po 30 minutach od nieużywania. W obecnym sofcie tego nie ma. W starej wersji był z rozwijanego z góry menu zegar, na który się klikało i można było wejść w alarmy/budzik. W tej wersji tego nie ma, trzeba wejść w lupę/wyszukiwarkę i szukać zegarka.

 

Szukam starszej wersji, w miarę stabilnej, która opiera się na miui 8 (miałem 7), a ma wszystkie te cechy, o których wyżej wspominam. Bardzo bym prosił o nieusuwanie tematu, a wskazanie tylko wersji softu, który zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...