Skocz do zawartości

Xiaomi mi5 cena po premierze mi6


czujek22

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, czujek22 napisał:

To ciezko bo mam jedynie 1300zl i ani grosza wiecej a jak przysla mi vat do zaplacenia to bede w dziurze

Przeciez na takim banggood, mi5 3/64GB bardoz czesto kosztuje po 210-220$ dodajac do tego nawet te 23% vat i 20zl za oblsuge to wychodzi jakies 1100z (220+50+5$). Co jakis czas sa jeszcze kupony, czy tam punkty do zbijania ceny.

Podobnie chyba gearbest.

Na ali bedzie pewnie podobna cena, moze troche taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gearbest jest dość drogo, Banggood nie posiada wersji złotej, na którą poluję. Pozostaje allie gdzie ceny są co prawda atrakcyjne ale musiałbym się zadowolić jedynie gwarancją w Chinach, chociaż może nie jest taka zła jak się wyrabiają w ciągu miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zielonyBB napisał:

No bo w realu nie jest wcale złoty.
 

Masz na to jakieś potwierdzenie ? Też gdzieś przeczytałem jeden komentarz, że komus rpzyszedł różowy zamiast gold ale pominąłem to. Poza tym nie spotkałem się jeszcze z takimi postami więc skąd twoje stwierdzenie ? Poza tym:

Przyjmujemy zwroty, jeśli produkt nie zgadza się z opisem, nabywca placi za zwrot przesylki lub zatrzymuje produkt i uzgadnia zwrot kosztów ze sprzedawcą...

Więc skoro ich uprzedzę, że nie spodziewam się innej wersji kolorystycznej to moze wsadzą to co muszą :)

 

Edytowane przez czujek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie ? Takie że kumpel w robocie taki zamówił, widzę go codziennie i wiele razy trzymałem w ręce. Tu nie chodzi o inną wersję kolorystyczną, tylko o to, że chiński złoty jest....no nie jest złoty tylko taki właśnie mocno wpadający w róż.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...