Skocz do zawartości
  • 0

astapaa

Pytanie

Witam, szukam telefonu do 1000 zł, poprzeglądałem ostatnie tematy i ludzie polecali Redmi Pro. Stąd mam pytanie, chodzi o Redmi Pro 3 czy Redmi Pro 4? A może polecalibyście coś bardziej odpowiedniego w tej cenie? Telefon chciałbym zamówić w Polsce.

Od telefonu wymagam wydajności (chciałbym 3GB Ramu), aby posiadał slot na micro sd i nie łapał za często zwiech. Odnośnie wyświetlacza obecnie posiadam 5.5 i jest trochę za duży, stąd 5,2 cali myślę, że to max. Rzadko kiedy gram, częściej słucham muzyki i przeglądam internet. 

Mam też pytanie odnośnie wgrywania softu, itp. Niektórzy pisali, że w Redmi Pro trzeba wgrywać soft z europy/polski, bo na innym jest problem. Mogły ktoś rozwinąć temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czyli to jest ten model? https://x-sklep.pl/produkt/telefony/telefony-xiaomi/xiaomi-redmi-pro-64gb-zloty/

Obecnie mam Desire 820, który też posiada 5,5 cala i jest troszkę za duży. Ale skoro tyle ludzi go wychwala ,to porównam wielkościowo do HTC i może się przekonam. Dzięki za wyjaśnienia. A z czegoś mniejszego jaki model Xiaomi byście polecali?

Do wyżej wymienionych wymagań dodałbym jeszcze sporą pojemność baterii (~4k mAh), aby przy solidnym użytkowaniu wytrzymała tak od rana do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HTC 820 to kloc, 5 calowy 620 jest niewiele mniejszy od redmi pro.

Z dużą baterią i 5 cali najlepszy wybór na ten moment to redmi 4 pro/prime ( różnie nazywają, ważne żeby był na snapie 625)

W porównaniu do HTC 820 Redmi pro będzie trzymał spokojnie połowę dłużej na baterii, redmi 4 pro to juz kosmos, po wifi 2-3 razy dłużej

 

Redmi PRO by TT

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedź :) a co myślicie o Mi5? Widzę, że pojemność to "tylko" ~3k mAh, ale myślę, ze też od rana do wieczora przy sporym użytkowaniu powinien wytrzymać. A na allegro widzę, że jest dostępny po około 1 - 1,1k zł, więc myślę, że jakby było warto to będę w stanie dopłacić. To prawda, że Mi5 nie posiada slotu na karty pamięci? Bo coś takiego obiło mi się o uszy oglądając/czytając jakieś recenzje.

Jak bebechy Mi5 wyglądają na tle Redmi Pro?

Edytowane przez astapaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy użytkowaniu HTC Desire 820 brakuje mi jakiś ~2h na włączonym wyświetlaczu na 1 zasilaniu abym był zadowolony (zazwyczaj na ostatni wykładzie brakuje już baterii:-D). Więc wnioskuję, że Xiaomi powinny wytrzymać, zwłaszcza Mi5 czy Redmi 4 Prime/Pro przy mniejszym wyświetlaczu. No nic to została kwestia wyboru priorytetów. Wszystko już w miarę wiem, muszę się dokopać czy to prawda, że Mi5 nie ma opcji zamiany 2 sim na microsd, bo to dość spory minus. Dzięki tpawel za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do twoich obaw o 5,5 cala. Ja przesiadłem się z S4 mini na Redmi Pro. Bardzo się obawiałem, ale nie potrzebnie. Redmi Pro jest fajnie wyprofilowany, większość rzeczy można ogarnąć jedną ręką, jak na 5,5 cala to poręczny bardzo.
Pozdro

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeżeli chodzi o baterię, słowo klucz to SoT. Czyli Screen on Time, jakie czasy uzyskujesz na HTC, na Redmi Pro można dobić do 6h, na włączonym ekranie, jeżeli to sobie porównasz to mniej więcej będziesz wiedział co uzyskasz po przesiadce

Po wifi w ciągu jednego dnia regularnie mam powyżej 7h

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...