Skocz do zawartości
  • 0

Czy wymieniać mi4c?


jewgienij

Pytanie

Aktualnie posiadam Xiaomi mi4c 3/32. Z telefonu byłem bardzo zadowolony, ale niestety teraz jestem już mniej, gdyż z własnej głupoty pękł mi ekran na 2 części :( Zastanawiam się, czy warto go naprawiać, czy też lepiej sprzedać uszkodzony, a kupić jakiś inny model. Obawiam się głównie tego, że zamiennik wyświetlacza będzie gorszej jakości. 

Ponadto w mi4c irytuje mnie jego przegrzewanie, USB type-C i nie najlepsza bateria, tak że miło powitałbym model pozbawiony tych wad. Natomiast mi4c 3/32 mi zdecydowanie wystarcza, jeśli chodzi o płynność działania. Ponadto bardzo pasują mi jego wymiary i raczej nie chciałbym większego. Nowy model musiałby też obsługiwać WiFi 5 GHz i mieć dual SIM.

To brać coś nowego (co?) czy naprawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Procek: Jeśli byłem zadowolony z prędkości działania mi4c, to czy będę zadowolony dalej mając redmi 4 pro? Bo jeśli tak, to nie muszę mieć jeszcze szybszego fona :)

Jakość dźwięku: Chodzi o jakość dźwięku podczas słuchania muzyki na słuchawkach? Czy o jakość na loudspeakerze?

Jeszcze jedno, jak wygląda ich jakość wykonania? Rozumiem, że mi5s to flagowiec i tu nie ma się do czego przyczepić. A redmi 4 pro? Czytałem tylko co nieco o czarnych ramkach wokół ekranu. Czy to rzeczywiście przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...