• 0
Sign in to follow this  
5e6ek

Ten sam model czy inny?

Question

Miałem mi4c aż 2miesiące! Słownie dwa... i dotyk tak o przestał działać. Pan z serwisu TWG napisał mi, że na stanie nie mają i dostanę kupon na Ali (niestety tak mają w regulaminie albo nowy telefon o podobnych parametrach albo kupon), zaniżyli wartość telefonu ale nie o tym chciałem.

Co Ja mam teraz kupić? Mi4C sprawdzał się dla mnie w 100%, grałem w gry używałem kliku aplikacji na raz typu chrome, yanosik, google maps, plus komunikatory:  whatsaap i messenger non stop włączone.
Kolejne mi4c jak piszecie mało realne do kupienia? Mi4c kosztował mnie 121 $ [nie liczę tu przesyłki i serwisu w PL, (bez vatu kupiony u Goldwaya)].

Parę groszy mogę do kolejnego dołożyć i przeboleje nawet to 5,5 cala choć nie powiem, że 5" mi w zupełności wystarczyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hahaha no tak tylko nie zapomnij o innym kolorze, podobno w różowych dotyk działa bez żadnych problemów

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
17 godzin temu, 5e6ek napisał:

Wow lawina odpowiedzi!  dzięki wielkie.. 

A co ci mamy odpowiedziec?
Mi4c kupowany ponad rok po czasie gdy przestal byc produkowany, tego modelu juz defacto nie idzie kupic. Wyprzedawane sa lezaki jedni twierdza ze to nowki, inni pisza ze moze z tym byc roznie w tym refurby. Zaryzykowales po taniosci stary model i ponosisz tego konsekwencje. Nie wiem czy znajdziesz ten model gdzies do kupna jeszcze.
W tej cenie moze dostaniesz mi4, ale to tez jest polecanie modelu ktory od 1.5 roku nie jest produkowany.

Ewentualnie cos z rodziny redmi4 (tylko nie redmi 4a). Kwestia ceny i wymogow. Wydaje mi sie ze do twojego zastosowania redmi 4 /4x bedzie ok, ewentualnie doplacic do 4 pro. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this