Skocz do zawartości

Twrp znika


thekonrab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wgrywam właśnie miui polska do swojego mi maxa, jednak po wgraniu twrp przez fastboot adb i odłączeniu telefonu od usb twrp nie pojawia się. Więc włączam go jeszce raz poprzez power+ volume up i po jakiś 10 sekundach pojawia się logo twrp na kilka sekund i znika i nic nie mogę zrobić. Jakieś wskazówki jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, majdan12 napisał:

@thekonrab

Jak patrzysz w exploler windows to nazwa jest twrp i tylko to jest napisane? TWRP masz z twrp.me?

A przypadkiem nie zapomniałeś wrzucić twrp do folderu z ADB?

 

https://scr.hu/yGo8dr poprawiony link

 

Edytowane przez thekonrab
Nie ten scr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, majdan12 napisał:

 

Złą komendą wpisujesz w ADB.

Wpisz  fastboot flash recovery twrp.img  następnie wpisz  fastboot boot twrp.img

Udało się, Jednak twrp nie widzi miui w swojej pamieci, czyli wrzucic na pena i podłaczyc do telefonu i z niego instalowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przed chwilą, thekonrab napisał:

Udało się, Jednak twrp nie widzi miui w swojej pamieci, czyli wrzucic na pena i podłaczyc do telefonu i z niego instalowac?

TWRP > Wipe > Format Data > Wpisz yes i kliknij w niebieski kwadrat ze strzałką w środku, jak się wykona formatowanie partycji data to cofnij się do głównego menu TWRP > Reboot > Power Off > Na wyłączonym telefonie przytrzymaj klawisz głośności i włącznik następnie puść oba klawisze jak pojawi się logo MI na czarnym tle.

Po tym zabiegu będą widoczne pliki z pamięci wewnętrznej w TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, majdan12 napisał:

 

TWRP > Wipe > Format Data > Wpisz yes i kliknij w niebieski kwadrat ze strzałką w środku, jak się wykona formatowanie partycji data to cofnij się do głównego menu TWRP > Reboot > Power Off > Na wyłączonym telefonie przytrzymaj klawisz głośności i włącznik następnie puść oba klawisze jak pojawi się logo MI na czarnym tle.

Po tym zabiegu będą widoczne pliki z pamięci wewnętrznej w TWRP.

Widzisz już, ale przy próbie instalacji wyskakuje https://scr.hu/DLRR9J

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...