Skocz do zawartości

Tools & Mi Band


Niedam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Drugi dzień walczę z budzikiem w aplikacji i niestety przegrywam tą bitwę. O ile powiadomienia działają bardzo dobrze, pomiar pulsu też (24h), o tyle budzik nie budzi. Czy ktoś spotkał się z tym problemem ? Jeżeli ustawię budzik dla testów "na za godzinę" to opaska wibruje. Kiedy ustawię na 5 rano nic się nie dzieje. Dzisiaj rano miałem komunikat, że wyłączyłem budzik przez potrząśnięcie telefonem czego oczywiście nie zrobiłem, bo wstałem 5 minut po czasie budzenia. Zaznaczam, że wszystkie ustawienia w autostarcie, kłódeczki, powiadomienia itd są włączone. 

  • Czy ktoś przerabiał ten problem?
  • Czy gdzieś robię błąd? 
  • Czy może to być wina trybu nie przeszkadzać, który wyłącza się 10 minut później niż budzik ma dzwonić ?

Będę rozwijać temat, aż znajdę rozwiązanie. Przecież to musi działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po mojej przygodzie z Mibandem ( niestety opaska zgubiona )śmiem twierdzić że nic nie Musi działać . Czasem mnie budziło czasem nie innym razem w ogóle zapomniało o budzeniu . Tak jak już kiedyś napisałem Xiaomi żyje swoim życiem i trzeba się do tego przyzwyczaić. Nie zmienia to faktu że z telefonu i Miui jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fancik napisał:

Witam
Po mojej przygodzie z Mibandem ( niestety opaska zgubiona )śmiem twierdzić że nic nie Musi działać . Czasem mnie budziło czasem nie innym razem w ogóle zapomniało o budzeniu . Tak jak już kiedyś napisałem Xiaomi żyje swoim życiem i trzeba się do tego przyzwyczaić. Nie zmienia to faktu że z telefonu i Miui jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Posiadam MiBand2 od początku i z moim poprzednim telefonem nie było ani razu problemu (HTC m8) jeżeli chodzi o budzik. Dzięki za informację. Szukam rozwiązania dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgryzłem temat. W momencie, kiedy aktywna jest funkcja NIE PRZESZKADZAĆ, alarm z Tools & Mi Band się nie włącza i opaska milczy. 

Przykład : 

Jeżeli ustawiamy budzik w aplikacji na 5.10 to TRYB NIE PRZESZKADZAĆ musi wyłączyć się wcześniej np. o 5 minut przed budzeniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...