Skocz do zawartości
  • 0

Poszukuje modelu dla siebie


RevangE

Pytanie

Witam potrzebuje telefonu w okolicach 800zł
Mam zamiar kupować z ALI od golda
Ogólnie potrzebuje telefonu głównie do mediów społecznościowych i oglądania filmów 
- FULLHD - minimum
- Fajnie by było gdyby nie był jakiś bardzo duży (5,5cala to jednak za dużo)
- Płynna obsługa aplikacji pokroju FB,SNAP,IG,STEAM,TWITER i kilka innych aplikacji - ogólnie nie mam zamiaru grać w jakieś super wymagające gierki

-Miło by było gdyby robił zdjęcia którymi można pochwalić się na snapie czy insta :)
- Minimum 32gb pamięci wbudowanej
Pozdrawiam :)

Edytowane przez RevangE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oba robią dość średnie zdjęcia, według testów Note 4 wypada trochę lepiej. W dobrym oświetleniu robią ładne zdjęcia, ale jak już tego światła brakuje robi się nieciekawie. No taka uroda tych chińskich budżetówców, dopiero flagowe Mi5/s coś potrafią, ale nawet one ustępują Samsungowi czy Apple. Xiaomi musi mocno się poprawić w kwestii aparatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Najlepszy byłby Redmi Note 3 Pro, jest u Goldwaya Special Edition z pasmem B20 za $180 z przesyłką. Note 4 też jest ciekawą propozycją, trochę szybszy SoC, kosztem custom romów (mediatek) i czasu na baterii.

Jeśli 5'5 cala jest za duży (najlepiej się pobawić takim telefonem, może diabeł nie taki straszny) to zostaje tylko Redmi 4 Prime, ale on jest na słabych Cortexach A53. Do normalnego użytkowania będzie ok (niektóre filtry w snapchacie mogą ciąć, on wymaga mocnych rdzeni), za to długo trzyma na baterii. Reszta Redmi nie warta pod uwagę, dopiero droższy Mi5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, RevangE napisał:

Okej dzięki bardzo, porównam sobie jeszcze note 4 i 3pro 
Który z tych dwóch polecasz tak osobiście? Nie chce zj***ć wyboru i męczyć się przez kolejny rok

Tak szczerze, to one są podobne. Różnice to głównie wygląd, Note 4 jest trochę ładniejszy i dostępny w większej ilości kolorów, oraz dostęp do custom romów, tutaj RN3P wiedzie prym. Porównaj na zdjęciach/filmach, czy chcesz korzystać tylko z MIUI, czy też z custom romów, sprawdź czy w twojej miejscowości potrzebujesz pasma 800mhz itd.

Tak jak tpawel pisał jest jeszcze Redmi Pro, który ma ten sam SoC co Note 4, ale za to ekran OLED i dwa średnie aparaty. Znacznie jednak podrożał, sam chyba wolałbym tańsze 3/64 N4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...