Jump to content

Redmi 4 pro vs Redmi note 4 pro

Ferrugius
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się pomiędzy zakupem:
Redmi 4 pro 3/32

Snapdragon 625

http://allegro.pl/show_item.php?item=6645234445

A:

Redmi note 4 pro 3/32

Helio x20

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-pro-3-32-gb-2xsim-gw-menu-pl-i6678156784.html

Interesuje mnie przede wszystkim szybkość.

O ile benchamarków Redmi Note 4 jest sporo o tyle Redmi 4 w wersji ze snapem 625 nie ma wcale.

No i zastanawiam się czy różnica w szybkości między jednym i drugim jest warta zrezygnowania z gwarancji realizowanej na terenie Polski oferowanej przez sprzedawcę Redmi 4.

Z góry dziękuję za pomoc:)

12 minut temu, Ferrugius napisał:

Pewności nie mam, ale sprzedawca potwierdził jeszcze ten fakt mailowo.

Poczytaj regulamin fontech, to jest posrednik ktory zamawia dla ciebie telefon z chin. Dolicz sobie ewentualny vat 23% i cena juz nie jest taka piekna.

Cytat

Przedmiot wysyłany jest od naszego dostawcy z Singapuru. Towar zawsze jest sprawdzany przed wysyłką.Przesyłki są ubezpieczone zarówno w zakresie uszkodzeń fizycznych jak i od zaginięcia.Przesyłki mogą zostać objęte opłatami celnymi w kraju przeznaczenia wtedy kupujący ponosi koszt opłaty vat od importu liczony wg ceny wartości przedmiotu. Gwarancja 24 miesiące realizowana na terenie Polski.

A co do gwarancji ciezko cokolwiek powiedziec, realizowana na terenie Polski, tak ale czy to nie jest odsylka do chin po prostu. Bo skad czesci i serwis?

Edited by PurpleHaze

23 hours ago, Ferrugius said:

Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę. Gwarancja jest realizowana przez serwis w Bydgoszczy, ale vat prawdopodobnie rzeczywiście byłby doliczony.

Na moje pytanie o firmę która serwisuje do dnia dzisiejszego nie uzyskałem odpowiedzi.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...