Jump to content

Xiaomi mi5 nie wlacza się

Madridsta123
 Share

Recommended Posts

Telefon od Goldway wczoraj przyszedł był syf, chciałem wgrać miui.eu i coś się stało. Postepowalem zgodnie z instrukcja na Miui Polska, najpierw odblokowalem boatloader wszystko ok, później wgralem miui te starsze i było ok, działał normalnie... Później próbowałem go zaktualizować do nowszego I podczas tego się wyłączył I już nie wstał.

Nie włącza się, nawet do fastboot, nie mogę go wlaczyc ani do MI ani do niczego..

Komputer go widzi, można wejść na komputerze w pliki itp Ale i tak nie można go wlaczyc ani nic, świeci się dioda a po przytrzymaniu Power już nie widzi Komputer telefonu i nic nie świeci...

Proszę o pomoc bo boje sie, ze to nie uratuje.

25 minut temu, Madridsta123 napisał:

Telefon od Goldway wczoraj przyszedł był syf, chciałem wgrać miui.eu i coś się stało. Postepowalem zgodnie z instrukcja na Miui Polska, najpierw odblokowalem boatloader wszystko ok, później wgralem miui te starsze i było ok, działał normalnie...

Zadawaj pytania w istniejących wątkach. Zakładanie nowych wątków to ostateczność, a Ty po prostu to robisz, zamiast wyszukiwać informacje na Forum. Na pewno znalazłbyś na pewno ten wątek:

Kosz, a następnym razem "zarobisz" ostrzeżenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...