Sign in to follow this  
glaedrem

AntyWeb: Xiaomi - firma, której nikt nie docenia

Recommended Posts

Patrząc na dzisiejszy układ rządzących rynkiem mobilnym, możemy zauważyć, że władzę sprawuje tu duopol Samsunga i Apple zgrabnie kreującego i rozwijającego najpopularniejsze segmenty rynku, coraz bardziej przyzwyczajając nas do swoich produktów.

Mówiąc o smartfonach i tabletach nie możemy zapomnieć o gigantach takich jak LG, HTC, Huawei, Asus, Motorola, czy o mniejszych, regionalnych producentach. Jednym z najpopularniejszych lokalnych, azjatyckich producentów smartfonów oraz prawdopodobnie w przyszłości tabletów jest Xiaomi, które jest znane prawdopodobnie większości użytkowników Androida lubiących modyfikacje jego wyglądu. Ekipa odpowiedzialna za stworzenie unikatowej modyfikacji systemu – MIUI, już jakiś czas temu przestawili światu swojego pierwszego smartfona, a następnie kolejnego i kolejnego, sprzedając ich miliony w naprawdę błyskawicznym tempie.

Tekst znajdziecie tutaj: http://antyweb.pl/xiaomi-firma-ktorej-nikt-nie-docenia/

Redakcja AW coraz częściej wspomina o produktach Xiaomi, a przy okazji o naszej działalności. Mimo tego, że obecne zamknięcie Xiaomi na rynek azjatycki jest dla wielu mało zrozumiałe, o tyle trudno powiedzieć, że o Xiaomi słychać mało. Świadczy o tym chociażby coraz większe grono użytkowników naszej strony :)

P.S. Dział powstał w celach dzielenia się ciekawymi newsami, które trafiają do sieci. Oczywiście mogą być to również źródła zagraniczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this