Skocz do zawartości

Xiaomi 3 tylko 5dni cena 1299zl


smartchina.pl

Rekomendowane odpowiedzi

PRZYKRO MI, ALE JUZ NIEAKTUALNE. Posiadałem tylko dwie sztuki i obie rozeszły się drogą pantoflową.

Oferta Mi 3 wróci na aukcje w 2tygodnie. Będzie wtedy z wysyłką z Chin (bezpieczna).

Cena może podskoczy o 30zł z racji konieczności ubezpieczenia wysyłki. Nad sprawnym transportem, takich pojedynczych sztuk, nadal pracuję. Zależy mi na tym, aby było sprawnie i bezpiecznie. Na pewno, nie będzie oszczędności w tym zakresie.

Dzień dobry

Studiuję w Chinach i mam czasami okazję legalnie sprowadzić do Polski oryginalne telefony z państwa środka.

Dzisiaj w ofercie mam tylko 4 sztuki Xiaomi 3. Dwie białe i dwie czarne. Wersje 16GB w WCDMA czyli inaczej 3G po europejsku :-)

Sprowadzam tylko oryginalne telefony i akcesoria z pewnego źródła o czym mogą świadczyć otrzymane komentarze z akcji styczniowej.

W razie pytań proszę pisać na email poniżej. Staram się odpowiadać w 12 godzin, ale mam natłok pracy i nauki więc proszę o cierpliwość.

Moja aukcja może nie jest wzorem piękności, ale myślę że jest ona wystarczająco przejrzysta i wszystko co potrzebujecie wiedzieć znajdziecie w jej opisie i załączonych linkach. No, ale czy naprawdę trzeba komuś na tym forum opisywać Mi 3 ? :-)

Model biały: http://allegro.pl/show_item.php?item=4085142451

Model czarny: http://allegro.pl/show_item.php?item=4085136868

Telefony są wysyłane z Polski.

Pozdrawiam

Damian Błaszczyk

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta wydaje się być atrakcyjna.

natomiast ja zawsze staram się kupić z pewnego źródła i tym samym jestem skłonny zapłacić więcej, ale mieć chociaż cień szansy na ewentualną naprawę w Chinach niż zostać z popsutym telefonem i słuchać wykrętów chińskiego sprzedawcy. Oczywiście na tym forum preferuje się sprzedawcę ibuygou.com

chciałbym jeszcze skromnie dodać, że 25.03 na Gaga Deal ten telefon będzie do kupienia u mojego pewnego sprzedawcy za 333 $ http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-M3-Mi3-WCDMA-Qualcomm-Quad-Core-Cell-Phone-2GB-RAM-64GB-ROM-5-1080p/1407808846.html

oczywiście doliczając prawie pewny VAT tak różowo już nie będzie ale zawsze jest cień szansy, że telefon przejdzie bez dodatkowych opłat ;)

i moje pytanie jakie jest źródło zakupu i jak z ewentualną naprawą tego telefonu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem. Telefon dostarczony będzie z Polski. Z Polski od Polaka :-)

W razie problemów będę starał się pomóc. Nie planuję zapaść się pod ziemię, lecz powoli rozwijać się przy Państwa pomocy.

Pochodzi z pewnego źródła o czymś w pewnym stopniu zaświadczają moje pozytywne komentarze, których zapewne będzie coraz więcej.

Miłego dnia forumowicze.

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyszły modele czarne 16gb wcdma, były tylko 64gb? Popraw opisy, bo w mi3 nie ma microsim.

Dzięki. Zapomniałem o tym. Ostatnio prawie każdy nowy model na rynku ma micro. I w sumie moja narzeczona używa mi3 i pamiętałem, że ładowałem tam micro karte. Zapomniałem, że z adapteremna normalna :-)

Z moich doświadczeń wynika, że 64gb jest bardzo mało na rynku. Xiaomi robi ich niewiele. 16gb wcdma były w każdym kolorze.

-- 28 mar 2014, o 14:58 --

jak oceniacie te aukcje? Wszystko Ok? Bo myślę nad zakupem wersji białej.

Przykro mi, biała wersja już sprzedana. Kolega sobie przywłaszczył. Jeszcze została mi jedna sztuka czarnej Mi3, również ładna :-)

Odniosę się jeszcze do komentarza odnoszącego się do zdjęć. Ja po prostu myślę, że nie ma snesu zamieszczać zdjęcia nowego urządzenia.

Nie lubię rozpakowywać nowe telefony przed wysyłką bo ludzie po prostu lubią sami zabrać się za unboxing :-)

http://allegro.pl/xiaomi-3-4x2-3ghz-lg-5cali-441ppi-ips-13mp-czarny-i4102508005.html

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...