Jump to content

Mi5S 4/32 gdzie kupić?


damo69

Recommended Posts

Witam,

powoli przymierzam się do zmiany telefonu. Aktualnie posiadam Mi2S z którego jestem bardzo zadowolony, ale czasem 2GB RAM to za mało, a bateria też nie trzyma już dobrze. Przez długi czas chorowałem na Mi5S ale zawsze cena mnie odstraszała, lecz ostatnio natrafiłem na wersję 4/32, która mnie zaciekawiła. Pamięci na dane nie powinno mi brakować, w obecnym telefonie również mam 32GB i ponad 11GB wolnej pamięci. Telefon ma służyć przez kilka lat, więc interesuje mnie tylko 4GB RAM. Ważna kwestia - zainteresowany jestem jedynie modelem w szarym kolorze z czarnym frontem (taki mi się podoba).

Na allegro znalazłem jedną ofertę we wskazanym przeze mnie kolorze w cenie 1429zł z wysyłką z Chin. http://allegro.pl/xiaomi-mi5s-32gb-nfc-dualsim-lte-pl-menu-global-i6670998971.html Cena jest tylko o około 60zł większa niż na http://ibuygou.com (licząc już przesyłkę) ale tam nie ma tego koloru. Tutaj dochodzimy do mojego pytania. Czy warto interesować się tą ofertą? Czy samemu sprowadzać ten telefon z zagranicy (nigdzie nie mogłem znaleźć oferty w tym kolorze). Czy może jednak poczekać na premierę Mi6 (tylko tutaj cena może być już o kilkaset zł większa)?

Proszę o konstruktywne doradztwo ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprzedawca ma komentarze pozytywne, ale klienci piszą także o dodatkowych opłatach co niezbyt mnie przekonuje. Zainteresowałem się tą aukcją jedynie z powodu dostępności wybranego koloru. Nigdzie indziej nie mogłem go znaleźć.

Ale... Powoli pojawiają się spekulacje odnośnie cen Mi6. Zdaje sobie sprawę, że trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka, ale jeżeli będą one zbliżone do podawanych to chyba wstrzymam się jeszcze z zakupem.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...