Jump to content

Wysyłanie wielu plików multimedialnych w jednym MMS-ie

hohoho
 Share

Recommended Posts

Witam.

Standardowa aplikacja SMS / MMS daje wiele różnych możliwości tworzenia i wysyłania wiadomości multimedialnych. Bardzo fajną funkcją jest możliwość wysyłania np. smsa o żądanym czasie. Również obsługa dualSIM jest super. Niestety nie potrafię ustawić tej apki, aby jedna wiadomość multimedialna zawierała np. więcej niż jedno zdjęcie. Już nawet pogodziłem się z tym faktem, ale gdy w ręce mi trafiła stara, symbianowa nokia 5230 oniemiałem :-))). Po przełożeniu karty stwierdziłem, że nie ma ona żadnych problemów z wysłaniem dwóch zdjęć + dodatkowo pliku dźwiękowego za pomocą jednej wiadomości MMS.

Czy ktoś potrafi zmusić Redmi Note 2 do podobnego działania?

Czy jest to tylko możliwe przy udziale alternatywnych aplikacji?

Jakich? - tak aby nie stracić wspomnianych funkcjonalności aplikacji systemowej.

• 2 weeks later...

Trzeba by je przenieść do jednego folderu, potem zaznaczyć obie (foto i dźwięk) i dodać do MMS-a. Ale nie próbowałem, tak strzelam tylko :P Ale coś generalnie chyba zawsze ciężko z tym było, bo na moim starym LG (Android JellyBean) kiedy miałem dodany dźwięk do obrazka/gifa to ten się nie odtwarzał...

Ostatnio na stoisku promocyjnym huaweia p9, obsługa sprawdziła mi, że ten telefon nie ma problemów z mmsami. A już myślałem, że ich zagnę, bo P9 posiadający bardzo podobny interfejs (eMUI), też się na tym wykolei, a on spokojnie przełknął dwie foty i plik mp3.

Może kiedyś w MIUI to też poprawią. :-)

• 2 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...