Skocz do zawartości
  • 0

2 telefony potrzebne do wyboru.


Jaquza

Pytanie

Ja z moja kobietą wymieniamy sobie teraz telefony. Ja pozbywam się poczciwego gorącego kartofla jakim jest Sony M4 Aqua - A moja chce po prostu androida i przechodzi z iphone 5c, bo jej nie odpowiada bateria za słaba i ogólnie chce androida.  Telefony będą kupowane na 100 % na allegro , wiem ,wiem też wolał bym inaczej, ale kupuje moja i jest uparta na ten serwis nasz. Kwota jaką chce przeznaczyć to około 620 zł za telefon w sumie około 1200-1300 zł cena jest ścisła. telefon musi wyjść z polski a nie z zagranicy , moja strasznie nie lubi czekać.  Ja preferuje najlepszą możliwą wydajność, ona po prostu płynny internet , snapchaty i facebooki aparaty i takie sprawy. Na telefonach zatrzymałem się na granicy początków androida nie odróżniam już tych snapdragonów wyższych od niższych są pomieszane nr-kami. No po prostu liczę na waszą pomoc , no i mam nadzieję , że nie długo wraz ze zmiana telefonu będę tu częstszym gościem. Pozdrawiam :) 

P.S. Przepraszam za te poematy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Polecam nie allegro tylko np technos ( w sklep polski polecany na forum) nie piszesz nic o ekranie i innych wymaganiach. Może mi4 razy dwa?. Na technosie jest za jakieś 600 zł z kawałkiem.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Mi4 lepszy to jest seria mi ,lepsze wykonanie , aparat itd. Technos gwarancje ma w Polsce. W tej cenie to jeszcze może mi4c. Ale aktualnie nie ma go w technosie. Zrobisz jak chcesz ale może lepiej trochę dołożyć. No generalnie w Chinach kupiłbyś taniej no ale jeśli wymóg jest w że ma być w Polsce to cena idzie do góry.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...