Jaquza

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jaquza

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No telefon został zaaktualizowany i problem jest dalej ten sam apki do 30 mb lecą maksymalną mocą powyżej to już tylko 300-500 kbps. Ogolnie ponąć ponoć wszyscy mają ten problem na wersji global tak czytam w internecie , coraz wiecej filmików z problemem jest i komentarzy mrosi:// wszystko jasne...?
 2. No nie wiem może 1 dzień fona , może problem potem sam ustanie, a jak nie trzeba będzie dalej kombinować.
 3. Ale nie tylko to , jak ściągam też aplikacje powyżej 60 mb ? tak mniej wiecej to idzie około 400-530 kb/s a jak ściągałem niski plik około 13 mb to szarpneło na 2 razy 6-6 i już instalował nie wiem czemu tak jest.
 4. Właśnie dotarł do mnie , Xiaomi Redmi 3s , od razu zabrałem się za ustawienie go pod siebie dzwonki , aktualizacje (właśnie robi się aktualizacja jakaś do MIUI V8.1.1.0.MALMIDI jak by ktoś powiedział co to za room , chinski , eu czy polski byłbym wdzięczny) Ale zauważyłem ,że to wszystko robi się strasznie wolno korzystam z internetu 50 czyli realne 6mb/s , a wszystko pobiera się i tak w ślimaczym tempie około 1 mb na sekunde może nawet mniej około 500kb/s robie coś źle a może jest jakaś opcja ? Do tego jestem w sieci plus czy LTE pokazuje jako 4g ? , też wam tak rozłącza na 3g/4g Na mieście tak skakało
 5. Ekran przynajmniej te 5 cali a ci z technosa gwarancje realizują w polsce ?. ten mi 4 dosyć fajny ale już podchodzi pod 660 680 zł , bardziej niżej cenowo bliżej 600 celuje. A co sądzicie o tym Redmi 3s ?
 6. Ja z moja kobietą wymieniamy sobie teraz telefony. Ja pozbywam się poczciwego gorącego kartofla jakim jest Sony M4 Aqua - A moja chce po prostu androida i przechodzi z iphone 5c, bo jej nie odpowiada bateria za słaba i ogólnie chce androida. Telefony będą kupowane na 100 % na allegro , wiem ,wiem też wolał bym inaczej, ale kupuje moja i jest uparta na ten serwis nasz. Kwota jaką chce przeznaczyć to około 620 zł za telefon w sumie około 1200-1300 zł cena jest ścisła. telefon musi wyjść z polski a nie z zagranicy , moja strasznie nie lubi czekać. Ja preferuje najlepszą możliwą wydajność, ona po prostu płynny internet , snapchaty i facebooki aparaty i takie sprawy. Na telefonach zatrzymałem się na granicy początków androida nie odróżniam już tych snapdragonów wyższych od niższych są pomieszane nr-kami. No po prostu liczę na waszą pomoc , no i mam nadzieję , że nie długo wraz ze zmiana telefonu będę tu częstszym gościem. Pozdrawiam P.S. Przepraszam za te poematy xD