• 0
Sign in to follow this  
krysteam

Mi5 3/32gb czy Le Max 2 4/32gb

Question

Po krótkim romansie z iOS, postanowiłem wrócić do Androida. Poszukuję jakiegoś mocniejszego modelu w rozsądnych pieniądzach, powiedzmy do ok. 1300 zł, oczywiście im mniej tym lepiej, idealnie byłoby nie przekroczyć 1100 zł. :) Po przestudiowaniu forum byłem w zasadzie zdecydowany na model Mi5, szczególnie, że wcześniej użytkowałem Mi4 i byłem zadowolony. W PL udało mi się znaleźć najlepszą ofertę w cenie 1300 zł z VAT za 3/32gb. Jednakże w tym samym sklepie - Technos jest promocja na Leeco Le Max 2 4/32gb za 1050 zł. Nie ukrywam, że cena i specyfikacja kuszą, obawiam się jednak o software, bo można się niby bawić w CM i inne custom romy, ale czasami po prostu szkoda życia. W związku z tym mam pytanie, co  byście mi polecili, niekoniecznie z tych dwóch modeli, nadmienię, że zależy mi na zakupie z pełną FV, więc china shipping odpada. Nie jestem jakimś Power Userem, jednak zależy mi, żeby telefon po prostu działał jak najbardziej stabilnie i niezawodnie. Czas pracy na baterii też jest dla mnie istotny. Rozmiar bez znaczenia.

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this