Skocz do zawartości
  • 0

Pierwszy Android,przesiadka z WP,Redmi Note 3 Pro,gdzie kupić?


Julka

Pytanie

Witajcie :-)

Planuję rewolucyjną zmianę w swoim życiu. ;-) Zamierzam przesiąść się z Lumii na Xiaomi,najprawdopodobniej Redmi Note 3 Pro. Przeczytałam pół Internetu na temat tego telefonu,ale teraz mam tylko większy mętlik.

Gdzie go kupić, jaką wersję wybrać biorąc pod uwagę,że jestem laikiem w temacie i nie poradzę sobie samodzielnie z bardziej skomplikowanymi sprawami(prostsze ogarnę przy pomocy Google pewnie),czy np.Global będzie dla takiego początkującego użytkownika ok?

Czy dopłacać do gwarancji,jaką przesyłkę wybrać? Założyć najpierw konto na PayPal? Jeśli tak,to może najpierw jakąś kartę walutową muszę mieć? Koszty mają dla mnie oczywiście duże znaczenie,chcę jak najbardziej je ograniczyć.

Proszę o rady i ewentualnie przeniesienie tematu,jeśli w niewłaściwym miejscu go umieściłam. Jeszcze nie ogarniam układu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli sobie nie poradzisz w wgrywaniem nowego softu (konkretnie miuipolska) to powinnaś kupić telefon w PL u jakiegoś sprzedawcy, który ci taki system zainstaluje, przynajmniej ja tak zrobiłem i jestem zadowolony. Ewentualnie możesz kupić motel RMN3 Pro z dopiskiem SE, który ma global - czyli dokładnie taki jak w sklepie x-kom  (a możesz taki telefon kupić też na allegro i chyba również na aliexpres). Wg mnie pozostałe twoje pytania i ewentualne odpowiedzi będą konsekwencją podjętej decyzji co z softem, próbujesz sama czy zlecasz to komuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najtaniej i najmniej problemowo byś miała po prostu u Goldwaya, zamawiając z Seller Shipping Method za ~10USD przyjdzie paczka prosto do domu, bez VAT. Wgrywa również globala stable z OTA (można jeszcze przypomnieć w wiadomości). Płacić można przez Przelewy24 na Aliexpresie.

Ibuygou.com też jest polecany, 2 lata gwarancji we Wrocławiu u Acida, ale to już sporo drożej. Tu warto płacić przez Paypala, podpiąć kartę i niech PayPal przewalutuje po ich drogim kursie, albo podpiąć kartę walutową, ale tu już trzeba dzwonić na infolinie by w systemie zmienili. Warto brać DHL i ubezpieczenie od VAT, zwykła poczta idzie przez polskie WERy, a na święta mają taki zastój że i 2tygodnie paczka może u nich stać, plus ich sposób VATowania też jest uciążliwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Co myślicie o ofercie od geekbuying? Z kuponem na pierwszy zakup będzie 161$ i darmowa wysyłka, dają roczną gwarancję. Nie wiem tylko co z VATem :/

Jak ci w ogóle coś wyślą... bo ostatnio to kiciasto u nich

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Fikoblin napisał:

Najtaniej i najmniej problemowo byś miała po prostu u Goldwaya, zamawiając z Seller Shipping Method za ~10USD przyjdzie paczka prosto do domu, bez VAT. Wgrywa również globala stable z OTA (można jeszcze przypomnieć w wiadomości). Płacić można przez Przelewy24 na Aliexpresie.

 

Skłaniam się ku temu rozwiązaniu :-) Zaraz popatrzę na jego oferty. Czy są jakieś kupony zniżkowe na Aliexpress? To mój pierwszy zakup w tym serwisie,ale czytałam wielokrotnie,że bywają. A i ... cashback? Jest taka opcja?

Dziękuję za rady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
a co,przesylki nie docieraja? moze po prosty nadmiar na swieta byl
 

No poczytaj sobie jest temat założony. Do mnie nie dotarła z 11.11 koresponduje z nimi i ciągle ta sama śpiewaka , nie wytrzymałem i sprawa trafiła do PayPal. A z ciekawości to paczki z gearbest i banggood które zamówiłem na koniec listopada jedna przyszła przed świętami ,drugą dziś z tym jedna nie rejestrowana. To już koniec moich przygód z geekiem , przy każdym zamówieniu miałem jakieś jaja ,a to nie wysłali towaru przez 2 tygodnie a mieli wysłać w 2 dni ( dopiero jak napisałem że skieruje sprawę do PayPal to wysłali) a to że zamówiony towar nie jest na stanie ( a na necie że jest) ciągle coś. Ja już mam dość tego sklepu. Jak masz cierpliwość to kupuj.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałam wreszcie dokończyć zakup,ale wydaje mi się,że jeszcze wczoraj był Redmi Note 3 Pro z opisem w tytule,że to Global,a dzisiaj nie widzę.

Czy ktoś byłby tak uprzejmy,zerknął u Goldwaya i podpowiedział mi który z RN3P będzie miał globala stable i OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...