Skocz do zawartości

Redmi 3S International na Mi4c


semilac

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry i wesołych świąt!

Jestem posiadaczem Redmi 3S, jestem bardzo zadowolony z wydajności i stosunku jakość - cena, jednak chciałbym lepszy aparat. Jako, że jestem bardzo zadowolony z Xiaomi to wpadło mi w oko mi4c w wersji 2GB RAM i 16GB pamięci. Pytanie, czy warto zamienić i czy nie zawiodę się aparatem?

Brak SD mi nie przeszkadza, teraz z 32GB używam 6GB na aplikacje i 3GB na moje pliki, poza tym jest kabelek OTG i pendrive. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, semilac napisał:

Dzień dobry i wesołych świąt!

Jestem posiadaczem Redmi 3S, jestem bardzo zadowolony z wydajności i stosunku jakość - cena, jednak chciałbym lepszy aparat. Jako, że jestem bardzo zadowolony z Xiaomi to wpadło mi w oko mi4c w wersji 2GB RAM i 16GB pamięci. Pytanie, czy warto zamienić i czy nie zawiodę się aparatem?

Brak SD mi nie przeszkadza, teraz z 32GB używam 6GB na aplikacje i 3GB na moje pliki, poza tym jest kabelek OTG i pendrive. 

Aparatem sie nie zawiedziesz, ale nie oczekuj ze bedzie to klasa iphona czy sgs. Xiaomi szalu nie robilo i nie robi pod wzgledem aparatu i zdjec.

Wez tylko pod rozwage baterie, bo moze byc dla ciebie sporym zaskoczeniem in minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, semilac napisał:

@PurpleHaze Byle mi wytrzyma te 5h na ekranie z LTE, a tak to i tak włączam na noc ładowanie. 

Zależy mi na jakości porównywalnej z iPhone'm 5S z którego się przesiadałem. 

Poszukaj na forum w dziale mi4c pewnie beda przykladowe fotki, na moje bedzie ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...