Jump to content

Redmi 3S International na Mi4c

semilac
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry i wesołych świąt!

Jestem posiadaczem Redmi 3S, jestem bardzo zadowolony z wydajności i stosunku jakość - cena, jednak chciałbym lepszy aparat. Jako, że jestem bardzo zadowolony z Xiaomi to wpadło mi w oko mi4c w wersji 2GB RAM i 16GB pamięci. Pytanie, czy warto zamienić i czy nie zawiodę się aparatem?

Brak SD mi nie przeszkadza, teraz z 32GB używam 6GB na aplikacje i 3GB na moje pliki, poza tym jest kabelek OTG i pendrive. 

22 minuty temu, semilac napisał:

Dzień dobry i wesołych świąt!

Jestem posiadaczem Redmi 3S, jestem bardzo zadowolony z wydajności i stosunku jakość - cena, jednak chciałbym lepszy aparat. Jako, że jestem bardzo zadowolony z Xiaomi to wpadło mi w oko mi4c w wersji 2GB RAM i 16GB pamięci. Pytanie, czy warto zamienić i czy nie zawiodę się aparatem?

Brak SD mi nie przeszkadza, teraz z 32GB używam 6GB na aplikacje i 3GB na moje pliki, poza tym jest kabelek OTG i pendrive. 

Aparatem sie nie zawiedziesz, ale nie oczekuj ze bedzie to klasa iphona czy sgs. Xiaomi szalu nie robilo i nie robi pod wzgledem aparatu i zdjec.

Wez tylko pod rozwage baterie, bo moze byc dla ciebie sporym zaskoczeniem in minus.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...