Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey

Korzystam z Dashline 'a i nie działa mi auto-login ponieważ miui uparcie wyłącza w ustawieniach ułatwienia dostępu ta aplikacje i to samo z greenify

Jak zmusić system by zostawił to ustawienie w spokoju?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam ten sam problem, mam parę aplikacji które wymagają dostępy i za każdym razem system sam je wyłącza. 

Odświeżam temat. 

Ktoś wie co jest przyczyna ? 

Opublikowano

Już sam do tego doszedłem. 

Problem jest w ustawieniach użycia baterii, wszystkie programy które wymagały dostępu muszą również mieć pełny dostęp w ustawieniach baterii. 

Wszystko działa jak powinno. Już samo się nic nie zmienia. 

Opublikowano

Polecam wziąć "nie blokuj" i w panelu sterowania w ustawieniach zasilania wziąć usuń aplikacje z pamięci gdy zablokowany na "nigdy". Odbicia w użyciu baterii nie ma, a z telefonem mniej problemów. 

  • Like 1
Opublikowano

Zrobiłem jak napisałeś i na razie działa, niestety po niby moim rozwiązaniu wytrzymały ustawienia trochę dłużej ale oczywiście znowu samo się poprzestawiało. 

Zobaczymy czy tym razem na stałe. 

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...