Skocz do zawartości

Red Rice po polsku od nowości


alone

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam

Dziś dotarł mi mój Xiaomi Red Rice także kolejny użytkownik przybył :)

Chcialbym się przywitać ale tez spytać o pewną kwestię.

Jak narazie zorientowalem się, ze menu jest już po polsku - nic jeszcze nie instalowałem.

Czy w takim razie powienienem w ogole coś mu wgrywać i jesli tak to co - myslalem ze trzeba wgrywac oprogramowanie jesli nie ma polskiej wersji a tak to moze juz jest wszytsko tak jak powinno ?

Rozumiem, ze synchronizacja kontaktow to standardowa procedura jak normalnie ?

Pytam bo się przerzucam z 10 letniej nokii ... na pierwszego smartphona - tylko się nie śmiać :)

Pozdrawiam Was !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chińczyk zainstalował ci od razu nowy soft ja też tak miałem ale w momencie jak dostałem to był tu już nowszy soft więc wgrałem go co do kontaktów to słyszałem ze są jakieś problemy jak będziesz zapisywał na kartę sim ale sprawdź może będzie ok, ja osobiście jak przechodziłem na RR to wyeksportowałem wszystkie kontakty z starego telefonu do plików z formatem VCF a potem wrzuciłem na karte w telefonie i jak dobrze pamiętam to była opcja z dodaniem kontaktów z pliku a potem zsynchronizowałem z kontem google i teraz mam spokój i pewność że zawsze będę miał kontakty łatwo dostępne dla każdego andka jakiego będe miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...