Jump to content

KONKURS! Opowiedz o swoich wrażeniach z zakupów 11.11 i SF Express... czytaj temat

piotr.geekbuying
 Share

Recommended Posts

Cześć!

Pamiętacie pewnie, że z okazji 11.11 na szybko została wdrożona forma wysyłki SF EXPRESS - Tax included. Opiewała ona na obsługę kurierem - dla Polski realizacja DPD - oraz deklarację sklepu, że VAT został już opłacony i jako klient końcowy nie musicie się martwić dodatkowymi kosztami. Jako że większość przesyłek z okresu 10-12.11 została już dostarczona możemy rozpocząć krótki konkurs. ;) 

Warunki uczestnictwa są takie:

- Jesteś użytkownikiem forum MIUIPOLSKA (jeśli nie jesteś - załóż konto, przyda Ci się na przyszłość :P);

- zakup dokonany (czyt. opłacony) w okresie 10.11 - 12.11, sprawdzany na podstawie numeru zamówienia;

- wybrana forma wysyłki to SF Express - Tax included;

Zadanie konkursowe:

- Opowiedz w tym temacie o swoich wrażeniach z realizacji zakupów w sklepie Geekbuying: Co kupiłeś, co Cię skłoniło do zakupu, jaka jest Twoim zdaniem obsługa, czy ostateczny czas dostarczenia przedmiotu mieścił się w widełkach czasowych deklarowanych przez sklep, jak przebiegał transport paczki, dostawa w kraju do klienta, czy musiałeś opłacić VAT, co byś zmienił, co poprawił, co dodał, co jest niepotrzebne - po prostu wszystko, co Ci przychodzi do głowy w kwestii zakupu z podanego okresu.

Zasady wyłonienia zwycięzcy:

- Ja wybiorę najciekawsze, najbardziej wartościowe opinie (jakiekolwiek by one nie były - wylejcie wszystko, co Wam w sercu leży, byle bez wulgaryzmów :P);

- Sunny wybierze co jej wpadnie w oko - może poczyta, może losowo...  :) 

- Czas trwania konkursu - powiedzmy, że 7 dni, więc 16.12 o godzinie 16:00 zamykam zgłoszenia.

Nagrody:

- Co najmniej kupony na 10$ na wszystkie produkty. Jeśli wyszarpię coś więcej - edytuję temat i dam znać. :D

Szablooooon zgłoszenia:

- Tytuł odpowiedzi: "zgłoszenie konkursowe #numer zamówienia";

- Treść odpowiedzi: Twoje przeżycia.

___

Kwestie formalne:

- Jedna osoba - jedno zgłoszenie, niezależnie od ilości zamówień. Opisz wybrane lub wszystkie;

- Posty niezwiązane z konkursem zgłaszam do usunięcia;

- Pytania, wątpliwości, niejasności - pytać najlepiej na PW z tematem "Pytanie do konkursu SF 11.11";

- W przypadku niesatysfakcjonującej liczby uczestników zastrzegam sobie prawo do rozwiązania konkursu bez wyłonienia zwycięzcy.

ZAPRASZAM I ŻYCZĘ POWODZENIA!

Edited by piotr.geekbuying

zgłoszenie konkursowe #3843756

To może ja zacznę. Ofertę wysyłki bez VAT poznałem dzięki portalowi wykop.pl gdzie jeden z użytkowników wrzucił o tym informację. Poczytałem temat,zainteresowałem się zwłaszcza że od dawna planowałem zakup telefonu Xiaomi. Cena elegancka, 99 dolarów (zakupiłem 3S Gold). Poczytałem trochę o geekbuying,opinie były w większości pozytywne, dodatkowo Piotr był tutaj jako oficjalny przedstawiciel i to dodaje zawsze wiarygodności. Zakupiłem więc telefon.

Pierwszy zgrzyt,3 dni czekania na zaakceptowanie płatności co w dzisiejszych czasach nie mieściło mi się w głowie. No ale okej,tłumaczyli się weekendem i dużą ilością zamówień. Cyrk zaczął się dalej. O ile przyzwyczajony jestem do zakupów z Chin i wszelakich opóźnień,tak niesamowicie zirytowało mnie podejście geekbuing. Zero informacji o tym że towaru nie ma na stanie,kilkukrotne obiecanki "będzie za x dni". Wolałbym uczciwe postawienie sprawy iż telefonu nie ma na magazynie i będzie wtedy a wtedy. Takie mydlenie oczu i próba wyczekania nie jest najlepszą strategią. Byłem mocny wkurzony ale w końcu telefon został wysłany. Po wysyłce już ekstra sprawa. 6 dni roboczych i telefon był w moich rękach dostarczony przez DPD,zero VATU tak jak było obiecane. Za to mega plus. Telefon elegancki,wgrany Global 8,nic tylko używać. Zamówienie w geekbuing ma więc słodko gorzki smak,sama wysyłka gigantyczny plus,wszelkie działania po zakupie do wysyłki bardzo negatywnie i zniechęcająco. Oby telefon długo posłużył.

Pozdrawiam

Jarek

• Like 1

zgłoszenie konkursowe  #3842615

Zdecydowałem się na zakup xiaomi mi5 po obejrzeniu wielu recenzji na youtube i obejrzeniu organoleptycznie w x-kom. W Polsce ceny są zaporowe, więc została opcja kupna w Chinach. Był to mój piewszy zakup czegokolwiek od skośnookich przyjaciół.  Suma nie mała, ale taniej niż Polsce o ponad 800 zł. Przejrzałem kilka chińskich sklepów polecanych na forum i wybór padł na geekbuying z racji najlepszej ceny i wysyłki chroniącej przed naliczeniem VAT. Zamówienia poszło. Czekałem  25 dni ( 18 dni roboczych). W między czasie na forum zaczęto siać panikę na forum, że sklep to oszuści. Jednak przez cały ten czas zachowałem spokój. Gdy coś faktycznie się działo dostałem maila bezpośrednio od personelu sklepu, że wysyłka może się opóźnić ze względu na problemy z kurierem. Dla mnie osobiście problemów nie było. Paczka przyszła w deklarowanym czasie, nie uszkodzona. Po otworzeniu ujrzałem białego mi5, który wg mnie robi dużo lepsze wrażenie niż wersja czarna, którą sprawdzałem w sklepie x-kom.

Podsumowując: Ode mnie sklep ma ocenę 5,0, wywiązali się ze sprzedaży w 100%, wszystko zgodne z opisem i co najważniejsze na czas i bez VAT tak jak zadeklarowali. Jeśli będzie znowu opcja wysyłki bez VAT to na pewno coś zamówie ( może kolejny mi5 tylko złoty :) )

• Like 1

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...