Jump to content
  • 0

XIaomi do 5 cali (5,5 za duży) co wybrać? Zakup w PL

karins
 Share

Question

Witam. Od przeszło miesiąca oglądam recki  przeglądam forum łażę po sklepach w swoim mieście oglądam telefoniki xiaomi (o ile maja na stanie) i mam niezły zgryz.

Co lepsze 3s pro (miałem go w ręku) czy redmi 4 pro (nie miałem nie widziałem na żywo). 3s ma wyświetlacz gorszy HD (gdyby nie to już bym go kupił).

Pytanie nie odnosi się tylko do parametrów ale do wsparcia/aktualizacji oprogramowania.

Redmi 4 pro to wciąż jedna wielka niewiadoma, jestem casualem i nie znam sie na twrp flashowaniach i innych bzdetach, chciałbym kupić telefon i żeby wszystko grało z softem, również gwarancja 24m by się przydała. Tak wiem lepiej zamówić u goldiego, ale ja wolę raczej w PL. Jestem w stanie zapłacić 200zł drożej i mieć 24m gwarancji.

Biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej co polecacie ? Może poczekać na R4pro?

PS. Dziś w sklepie miałem w ręku 3s pro 3/32 i jest fajny i zgrabny w porównaniu do rn3pro, RN3pro jest najlepszy cena/jakość ale zdecydowanie za duży dla mnie (nie mogę tego przeboleć).

Oglądałem dokładnie ten Redmi 3s pro 3/32 za 899zł  -pan twierdzi że obsługuje B20, w opisie co innego, ale dostarcza go ABC-DATA

Nie miałem czasu szperać w ustawieniach, bo byłem z rodzinka, jęczeli niemiłosiernie, ledwo wypatrzyłem tego xiaomi.

Co myślicie?

3 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...