Skocz do zawartości

RN3 pro MIUI 8 nie działa


limpingostrich

Rekomendowane odpowiedzi

Hej/ mam problem, kupiłem kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro z MIUI 7.4.9 i wszystko działało ale wkurzały mnie te reklamy i postanowiłem przejść na MIUI 8 według https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

sprawdziłem czy mam odblokowany bootloader > Pobieranie Recovery TWRP ( TERP_kenzo) > Pobieranie ROMu MIUIPolska (xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.11.17_v8-6.0) > Instalacja recovery (fastboot devices,  fastboot flash recovery twrp.img, fastboot boot twrp.img,Reboot recovery) > Instalacja MIUIPolska ( przeniesienie pliku, instalacja, reebot )

 

problem w tym, że telefon się włącza(na MIUI 8) ale po odblokowaniu na chwile pojawia się ekran główny (tapeta ze starego MIUI) i po chwili znów się sam zablokowuje. Może ktoś pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie robiłem, jestem nowy w temacie, dzięki sprawdzę po południu, full wipe przez TWRP ?

"zainstaluj ponownie soft" mam rozumieć że od nowa mam wykonać to samo co opisałem w 1 poście ? czy wgrać jakiś dodatkowy (np. chiński) ?

Edytowane przez limpingostrich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem wipe bedac w TWRP pozniej reebot i mi się pojawił MIUI 8. Muszę zainstalowac w tym wypadku MIUI Polska ?

 

przy wpisywaniu ustawien początkowych (wpisz się na konto Xiaomi) wyświetla mi : "nie można sprawdzić stanu bezpieczenstwa, wystąpił błąd"

Edytowane przez limpingostrich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować MIUI8 ale dalej problem z "nie można sprawdzić stanu bezpieczenstwa, wystąpił błąd", poza tym na maila przychodzi mi mail ze nowe logowanie z Nowe logowanie z urządzenia z systemem Xiaomi Redmi Note 4G, to normalne czy coś tu nie pasuje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...