Jump to content

limpingostrich

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by limpingostrich

 1. po instalacji na Redmi Note 3 Pro xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.11.17_v8-6.0, nie mogę się połączyć z kontem Xiaomi, w dodatku wyrzuca mi błąd aplikacja Ustawienia została źle zamknięta i nie mogę wejść w ustawienia, reinstalowalem soft kilka razy, ciągle to samo
 2. mogę teraz aktualizować przez aplikacje aktualizacja czy od nowa wszystko ? jeśli robie od nowa to wipe zwykły czyfull wipe ?
 3. po zainstalowaniu MIUI8 xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.11.17_v8-6.0, nie mogłem zweryfikowac konta Xiaomi, ale jakoś to ominąłem, teraz przy odblokowaniu wyskakuj mi błąd że aplikacja Ustawienia zakonczyla dzialanie w nieprawidlowy sposob, nie mogę nwt wejsc w ustawienia, ani dalej zalogowac sie na konto Xiaomi
 4. udało mi się zainstalować xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.11.17_v8-6.0 , teraz nie działają mi ustawienia :/
 5. kilka razy przeinstalowałem rom, ciągle ten błąd bezpieczeństwa może spróbować z romem xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V8.0.5.0.LHOCNDG_v8-5.1 ?
 6. Udało mi się zainstalować MIUI8 ale dalej problem z "nie można sprawdzić stanu bezpieczenstwa, wystąpił błąd", poza tym na maila przychodzi mi mail ze nowe logowanie z Nowe logowanie z urządzenia z systemem Xiaomi Redmi Note 4G, to normalne czy coś tu nie pasuje ?
 7. chyba coś skopałem, chciałem jeszcze raz zainstalować soft, zrobilem full wipe, wrzucilem soft, zainstalowalem i po kliknieciu reebot wyswietla sie "no OS Installed!"
 8. zrobilem wipe bedac w TWRP pozniej reebot i mi się pojawił MIUI 8. Muszę zainstalowac w tym wypadku MIUI Polska ? przy wpisywaniu ustawien początkowych (wpisz się na konto Xiaomi) wyświetla mi : "nie można sprawdzić stanu bezpieczenstwa, wystąpił błąd"
 9. Nic takiego nie robiłem, jestem nowy w temacie, dzięki sprawdzę po południu, full wipe przez TWRP ? "zainstaluj ponownie soft" mam rozumieć że od nowa mam wykonać to samo co opisałem w 1 poście ? czy wgrać jakiś dodatkowy (np. chiński) ?
 10. Hej/ mam problem, kupiłem kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro z MIUI 7.4.9 i wszystko działało ale wkurzały mnie te reklamy i postanowiłem przejść na MIUI 8 według https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ sprawdziłem czy mam odblokowany bootloader > Pobieranie Recovery TWRP ( TERP_kenzo) > Pobieranie ROMu MIUIPolska (xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.11.17_v8-6.0) > Instalacja recovery (fastboot devices, fastboot flash recovery twrp.img, fastboot boot twrp.img,Reboot recovery) > Instalacja MIUIPolska ( przeniesienie pliku, instalacja, reebot ) problem w tym, że telefon się włącza(na MIUI 8) ale po odblokowaniu na chwile pojawia się ekran główny (tapeta ze starego MIUI) i po chwili znów się sam zablokowuje. Może ktoś pomóc ?
×
×
 • Create New...