Skocz do zawartości

Cicho działający bluetooth


Zbynio

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim xiaomi redmi noute 3 pro bardzo cicho działa zestaw bluetooth plantronik M 70 a chodzi mi dokładnie że cicho słyszę osobę z którą rozmawiam przez zestaw bluetooth. Słuchawka i smartfon w funkcji bluetooth jest maksymalnie podgłoszony. Moją słuchawke parowałem z innym urządzeniem a to był dokładnie samsung galaxy noute 4   działa aż tak dobrze że muszę trochę przyciszyć bo jest za głośno.

Czy jest ktoś w stanie coś poradzić na to?

Edytowane przez Zbynio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2016 o 01:46, Zbynio napisał:

Screenshot_2016-11-22-16-26-05-091_com.android.settings.png

Oto moje dane ze smartfona 

 

I dodam teraz jeszcze że zmieniłem teraz słuchawkę bluetooth z plantronika M70 na słuchawkę Xiaomi i nadal ten problem jest, rozmówcę słyszę słabo on mnie bardzo dobrze, muzykę w słuchawce słyszę głośno, i co teraz ? I tak myślę że wina jest po stronie radia lub softu w smartfonie. 

Edytowane przez Zbynio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zbynio napisał:

Co masz na myśli badziewny global.

Dokładnie badziewny global. Naszpikowany błędami i nie w pełni spolszczony. Zmień na MIUI Polska/EU, a problemy miną.

BTW. Jeśli dopisujesz sobie telefon do sygnaturki, to warto byłoby nie robić sobie siary i zapoznać się chociaż z pisownią jego nazwy...

No chyba, że to ja się mylę, a Xiaomi wprowadziło nowy model telefonu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie badziewny global. Naszpikowany błędami i nie w pełni spolszczony. Zmień na MIUI Polska/EU, a problemy miną.
BTW. Jeśli dopisujesz sobie telefon do sygnaturki, to warto byłoby nie robić sobie siary i zapoznać się chociaż z pisownią jego nazwy...
No chyba, że to ja się mylę, a Xiaomi wprowadziło nowy model telefonu...

Masz na myśli moją sygnaturę?

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2016 o 20:10, mrosi napisał:

Dokładnie badziewny global. Naszpikowany błędami i nie w pełni spolszczony. Zmień na MIUI Polska/EU, a problemy miną.

BTW. Jeśli dopisujesz sobie telefon do sygnaturki, to warto byłoby nie robić sobie siary i zapoznać się chociaż z pisownią jego nazwy...

No chyba, że to ja się mylę, a Xiaomi wprowadziło nowy model telefonu...

Dobrze, zmienie sobie na MIUI Polska/EU i zobaczymy czy problem zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...