Jump to content

Telefon nie działa po aktualizacji


barni4
 Share

Recommended Posts

Panowie,

oczywiście odwaliłem niezły numer, nie ma czym się chwalić no ale stało się...

Ze stabilnej wersji Miui 8.0.1.0 (8.4.4.) postanowiłem zrobić sobie 8.1 - znalazłem plik, który wydawał mi się stabilną aktualizacją do mojego telefonu..

Po próbie aktualizacji z pliku .zip za pomocą opcji aktualizacje - wyskoczył wiersz poleceń i szereg błędów na czerwono, a cała historia zakończyła się...

włączeniem TWRP, którego w żaden sposób nie mogę przejść. Próbuję opcji 'install', backup, recovery i nic... Próbowałem zainstalować od nowa plik z wersją stabilną 8.0.10.0 ake tekefib zawiesza się na komendzie 'no md5 file found' i nic więcej nie mogę zrobić...

 

Jak uratować telefon? Bardzo proszę o pomoc...

pozdrawiam

Edited by barni4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Mam podobne problemy... Miałem stabilną aktualizację jakoś chyba z lipca 2016 i postanowiłem wgrać najnowszą z 17/11/2016 Wrzuciłem zip na kartę, odpaliłem aktualizację i wyszedłem na chwilę. Po powrocie system był już gotowy. Zaczęły się problemy... najpierw znikająca klawiatura. Nie dało się wklepać nic z klawiatury, bo momentalnie znikała. Zainstalowałem jakąś dodatkową ze sklepu i muszę jej używać. Następnie problem z Whatsapp. Aplikacja się włącza, ale momentalnie się wyłącza Nie pomaga zablokowanie kłódeczką. O innych problemach jeszcze nie wiem, ale przypuszczam, że skoro na starcie są takie kwiatki, to może być jeszcze gorzej.

Jakieś sugestie panowie? Może @Acid coś poradzi? :/

EDIT: No to ładnie... kontakty nie działają, wybrać numeru też nie mogę... :/ Kaplica. Pomocy.
EDIT2: Mam w ustawienia>dodatkowe ustawienia> kopia i kasowanie danych>kopia zapasowa systemu MIUI coś co nazywa się 16 sie 3004 12:14 i zajmuje 86,19mb. Mogę to odpalić? Czy posypie się jeszcze abrdziej?
Przywracanie do ustawien fabrycznych z ustawien telefonu coś da? Czy tutaj też posypie się wszystko?

Edited by Joszkobroda
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...