Skocz do zawartości

Nowy RN3- zły room? migająca dioda.


Jenczu

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Witam forumowiczów. Na poczatku streszczę moje wszystkie posty w jednym. 

 

"

 Po zamieszaniu z moim telefonem. (Kupiłem na geekbuying-nie mieli fizycznie-oddali kasę i kupiłem ponowne na gear best). 

1.Tak "wygląda telefon" -zdjęcie 1.".0.jpg

2. Chciałem wgrać MiuPolska(nie wiem po co, czy mi to potrzebne :-D ) 
3. Napisałem do Xiaomi prośbę o odblokowanie bootloadera.

4. Po podpięciu MiUnlock- "No need to unlock this device "- wiadomo,przed tym problemy ze starami ale forum przeszukane,wszystko działa. 1.jpg

5.Fasboot-> Twrp Kenzo -jedziemy- no działa.2.jpg

6. Telefon się odpala-zdjęcie 3" -> reboot-> reboot recovery !4.jpg

7. Widze telefon na kompie - (4 fotka)- przesyłam miupolska(chyba karwa złe) do twrp.3.jpg

8. Na telefonie daje install podaje źródło->załącznik ( daje swipe  iiii.....

9. .... dostaje takie coś ... załącznik (fota 6) -tak umiem czytać-> "This package is for "ido" devices, this is a 'kenzo"6.jpg"

 

 

"

 

To wyżej to pierwszy post,ze starego tematu.

Odzywa się do mnie użytkownik  Redmi2  : "Bo wgrywasz zly rom pobrales rom pod redmi 3 czyli ido czyli HM3 a Twoj to kenzo czyli redmi note 3 czyli HMNote3pro"

Znajduje poprawny room. xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V8.0.5.0.LHOCNDG_v8-5.1.zip -Redmi daje lajka że dobry.
 

Wszystko idzie w dobrą strone ->IMG_20161116_192549.jpg

Naciskam Reboot System i... kupa. Telefon miga czerwoną diodą, Logo Mi wyświetla się, gaśnie i tak w kółko.
 

-Telefon mogę uruchomić do fastboot'a

 

-Niestety na kompie jak chce wgrać obraz wywala mi ->taka.jpg

 

-Mi flash widzi tak ->miflash.jpg

 

Proszę o wyrozumiałość i pomoc. Pozdrawiam Michał

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez Jenczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zawiniły śmieci z poprzedniego systemu, a przynajmiej takie rzeczy na forum piszą, żeby "full wipe" robić. Teraz chyba masz z powrotem zablokowany bootloader. Musisz w trybie EDL miflashem wrzucić np. jeden z ostatnich Global Beta, albo China Dev i przejść całą procedurę od nowa. Swoją drogą Global jest całkiem do rzeczy i jeśli komuś nie przeszkadzają wszelkie dodatki od Google, które ma w sobie, to można go spokojnie używać. Mnie w każdym razie Xiaomi.eu "d*py nie urwał". A na Globalu też możesz mieć TWRP, root/supersu itd. Kwestia wyboru/upodobań.

W każdym razie tragedii nie ma, tu na forum są krok po kroku poradniki, jak wybrnąć z tej sytuacji, na ogólnym forum miui też.

 

A tak na marginesie, co Ty próbowałeś za drugim razem wrzucić fastbootem do recovery? ;)

Edytowane przez Dobrycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...