krzchsob Opublikowano 28 Października 2016 Opublikowano 28 Października 2016 Witam, gdzie mam pobrać wersje stabilną na mój telefon Redmi note 2 i w jaki sposób zaistalować czy tak jak do tej pory robilem przez twrp ? Czy warto w ogóle zmieniać z Miui 7 na Miui 8 ?
Nezumi Opublikowano 28 Października 2016 Opublikowano 28 Października 2016 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://xiaomi.eu/community/
Rekomendowane odpowiedzi