Skocz do zawartości

Mi5s 325$, z EU za 360$ (!), Mi5 32 za 250$, 64 za 290$


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

... itd, itp. Oczywiście Geekbuying. 

kEmdgoC.png

  • 5.15 inch 1920*1080 Pixel FHD screen,428PPI
  • CPU:Qualcomm Snapdragon 821, quad core, 2.15GHz, 64bit,GPU Adreno 530 624MHz
  • MIUI 8 (Base on Android 6.0 OS) , 3GB LPDDR4 1866MHz + 64GB ROM UFS 2.0
  • Dual Nano SIM card dual standby(Both SIM slots are compatible with 4G, respectively. When they work at the same time, only one of them can receive LTE service and the other WCDMA )
  • Dual cameras, front camera 4.0MP; back camera Sony IMX 378 12.0MP 6P lens F2.0 with flashlight and auto focus
  • 3100/3200mAh battery,QC3.0 fast charge,metal body
  • Support FDD LTE/4G+/3G/GPS/dual band Wifi/Bluetooth/Miracast/OTG/NFC/Type-C/ultrasonic fingerprint ID
  • Networking:2G: GSM 2/3/5/8; CDMA: BC0
  • 3G: WCDMA B1/2/5/8; TD-SCDMA: B34/39
  • 4G: FDD-LTE: B1/3/5/7/8, TDD-LTE:38/39/40/41

Osobiste odczucia - lepiej się trzyma niż szkło, ale brakuje OISa w video... 

Z7hmEIU.png_________________________

Mi5 - wersja 32 za 250$, wersja 64 za 290$. 


ic2DJb7.png

J2dx75o.png

Te i inne telefony Xiaomi w promocji możecie znaleźć TUTAJ

qi0tPS7.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

Wyprzedane, dobrze widze? Dziwne, promo od 11.11, już wystawiają do sprzedaży? 

http://promotion.geekbuying.com/promotion/mi_singles_day

A godzinę temu patrzyłem na to i się zastanawiałem, jeszcze były. 

Poza tym, na stronie, którą wkleiłem wyżej jest napisane 500 units, a jak się kliknie na produkt, to jest tam napisane aktualnie  203 preorders.

Ktoś się orientuje jak to czytać?

Nawet jeśli VAT dowalą to nawet wychodzi, bo $344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartaspoz, to były dwie osobne promocje. :P Wtedy, 1.11 było do wzięcia 500 sztuk Mi5s za 279$ bodajże; A to co wkleiłeś to faktycznie preorder, ale za 292$, więc pewnie na 11.11 zejdą znowu do 279. :D Wiesz, przed promocją trzeba wyciągnąć ile się da hehe :D 

@Duris, pocztą masz szansę 50/50. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, piotr.geekbuying napisał:

@bartaspoz, to były dwie osobne promocje. :P Wtedy, 1.11 było do wzięcia 500 sztuk Mi5s za 279$ bodajże; A to co wkleiłeś to faktycznie preorder, ale za 292$, więc pewnie na 11.11 zejdą znowu do 279. :D Wiesz, przed promocją trzeba wyciągnąć ile się da hehe :D 

@Duris, pocztą masz szansę 50/50. :P 

Nie, no teraz dopiero pojawiła się cena 292$, sprawdzałem kilkukrotnie na przestrzeni paru godzin, i klikając z linka głównej strony promocji, przekierowywało na cenę 279$, dopiero po czasie zmieniła się na wyższą. Myslisz, że 11.11 jeszcze raz dadzą jakieś promo? Może warto czekać :) PS. Już biały Mi5/32 jest za 239$ u Was :D Najtaniej w sieci na moje oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, piotr.geekbuying napisał:

Najtaniej, fakt. Dziś przejrzałem znowu kimovil i większość topowych modeli jest u nas najtaniej, szkoda, że nie chcą dać jakichś usług antyvatowych. :P

No właśnie, czy oni są świadomi tego jak bardzo skoczyłaby im sprzedaż do PL po wprowadzeniu takich usług? Może warto ich uświadomić :D Podobno PL jest jednym z najlepszych rynków zbytu dla sklepów z CHRL. Mogliby dać albo ubezpieczenie od VAT albo paczka z przepakowaniem w UK, tak jak robi bodajżde goldway z Aliexpress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartaspoz, fakt, masz rację. Z tym, że "przepakowanie" nie może mieć miejsca tak jak u Goldiego, gdzie cały sklep operuje w kilka osób, a zamówień są dziesiątki. W Geek zamówienia idą w tysiącach, a na dniach biuro się przeniosło do większego biurowca w HK. Staram się bardziej o usługę typu ibg, gdzie sklep pokrywa wstrętne vacisko w przypadku naliczenia, ale zawsze znajdują się cebule, które przerabiają doksy celne (widziałeś pewnie, jak wygląda fakturka celna...) i wyłudzają kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikolaj0 napisał:

To możecie wymagać dodatkowo potwierdzenie przelewu. Ewentualnie załatwić sobie kontakt z biurem celnym i sprawdzać prawdziwość.

293 za 5S to super cena, ale jak dowalą VAT to już robi się 360...

A gdzie tam UC się będzie bawić, to nie jest firma prywatna :D opłata celna najczęściej jest pobierana przez listonosza, jako paczka za pobraniem. To ciężkie do weryfikacji niestety, a w naszym kraju kombinatorów nie brakuje :D 

A chyba nawet 273 było. :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...