Skocz do zawartości

Mi5 który sklep z gwarancją PL


Najemnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki sklep zagraniczny polecacie w którym można by kupić Mi5 lub 5s aby również była gwarancja w Polsce. Słyszałem o I buy... ze udziela gwarancji w Polsce, czy to prawda? W Polsce mają zbyt dużą przebitke.

Jeszcze a propo modeli czy warto dokładać do 5s?

Edytowane przez Najemnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najemnik napisał:

Kupując na aliexpress jaka dostaje wersję, z GooglePlay? czy należy coś wgrać? Jak wygląda serwis w Aliexpress?

ale wiesz że aliexpress to jest takie coś jakby allegro u nas? Allegro nie świadczy usług serwisowych. To co dostaniesz i jaki jest serwis zależy od SPRZEDAJĄCEGO.

 

Czy warto dokładać do 5s... no to jest jakby troche inny telefon, zależy co chcesz.

Edytowane przez wtbn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na czym polega Ali.. :)chodzi tylko o to czy będzie wersja globalnej czyli z j. polskim? czy w takiej wersji można pobierać aktualizacje z Miui Polska. 

Co do wersji telefonu to przyznam się iż z braku czasu nie miałem okazji zapoznać się z recenzją Mi5s, ale pokrotce czy jest wart dopłaty. Z tego co słyszałem to nie posiada stabilizacji jak Mi5, czy to prawda?

Dzisiaj również czytałem krótka recenzje o innym modelu Xiaomi Redmi... w której piszą że w X kom sprzedaja ciut większe telefony które odbierają sygnał LTE 800 MHz. Ciekawe ile w tym prawdy.

Edytowane przez Najemnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Najemnik napisał:

Wiem na czym polega Ali.. :)chodzi tylko o to czy będzie wersja globalnej czyli z j. polskim? czy w takiej wersji można pobierać aktualizacje z Miui Polska. 

Co do wersji telefonu to przyznam się iż z braku czasu nie miałem okazji zapoznać się z recenzją Mi5s, ale pokrotce czy jest wart dopłaty. Z tego co słyszałem to nie posiada stabilizacji jak Mi5, czy to prawda?

Dzisiaj również czytałem krótka recenzje o innym modelu Xiaomi Redmi... w której piszą że w X kom sprzedaja ciut większe telefony które odbierają sygnał LTE 800 MHz. Ciekawe ile w tym prawdy.

Jeżeli kupisz od chińczyka który wysyła global to dostaniesz global. jeśli kupisz od chińczyka który wysyła syf z j.polskim to dostaniesz syf. jeśli kupisz od chińczyka który wysyła z romem china to dostaniesz z romem china. Skąd mamy wiedzieć skąd kupujesz.... co do mi5s to nie ma stabilizacji OIS. Ma troche bardziej podkręcony procesor, inną obudowę, inną matryce aparatu... Czy warto dopłacać to zależy co zamierzasz robić na telefonie. Co do redmi note 3 to owszem, jest wersja globalna (kate) która obsługuje takie pasmo LTE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...