Skocz do zawartości

Aktualizacja softu


propleja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wejściu powiem że spędziłem na tym forum kilka dni przejżałem kilkanascie tematow setki komentów i nadal nie jestem w stanie uwolnić się od śmieciowego softu na moim Remi Note 3 

Wersja 7.0.19 

tak dostalem smsa od chinoli ze moge odblokowac, tak miflash wczytuje moje konto i dopuszcza do odblokowania

Odblokowanie bootloadera stoi na 50 %, tak mam konto na xiaomi, tak lokalizowalem po gpsie bez problemu, tak wciskałem \vol - nie + ale nadal nie moge odblokować.

Tak wiem że musze miec wersje dev zeby wogole odblokowac, tak wiem jak to zrobić ale sciagnąłem 5 czy 6 wersji global dev chinskie wszystko  i za kazdym razem to samo, telefon nie moze sprawdzic aktualizacji, aktualizacja zatrzymana blad za bledem

wiem że pierwsza odpowiedz to bedzie przejrzyj tematy ale zrobilem tego tyle i nic ze juz mi rece opadaja jezeli ktos zna sposob na pomoc niech komentuje jezeli nie to darujcie sobie bo poprostu nie chce mi sie czytac ze temat juz był, wiem ze byl i wiem ile czasu nad tym spedzilem i nic nie moge zrobi wiec jak nie chcesz mi pomoc nie pomagaj i tyle

 

Reszcie bede bardzo wdzieczny podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...