Skocz do zawartości

Redmi Pro (3/32) vs RN3 Pro (3/32)


Brendol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że są podobne tematy, ale ja podaje dokładne modele, zresztą tylko 2 a nie 3, i w sumie sam spróbuje te telefony porównać, chciałbym tylko dowiedzieć się czy ktoś się zgadza.

Zakładam temat głównie dlatego że dzięki obniżce oba telefony są w podobnej cenie (600-650zł).+ ewentualny VAT.

Plusy RP:

- lepsza kamera (? właśnie nie jestem pewny, podobno RN3 Pro robi dobre zdjecia a RP pomimo tego że ma dwa kamery takie średnie)

- lepsze wykonanie i wygląd

- nowszy model, Android 6.0 (tak, wiem, że na RN3 Pro można też go wgrać)

- OLED

- czytnik linii papilarnych na przycisku z przodu, nie z tyłu

 

Plusy RN3 Pro:

- lepszy procesor

- lepsza bateria (objętościowo taka sama, ale przez problemy z softem podobno na RP mocno drainuje, jak to zostanie naprawione to będzie po równo)

 

Na równo:

- RAM (3GB)

- ROM (32GB)

 

Tyle? Teraz jestem ciekaw czy wszyscy się z tym zgadzają, szczególnie mam nadzieję na opinię użytkowników owych telefonów.

Swoją drogą to nawet jakby się wszyscy zgodzili to nie wiem co wziąć. Cena taka sama. Trochę mnie ten MediaTek odpycha, strasznie dużo złych opinii słyszę. Chociaż ja aktualnie mam RN2 Prime z MT x10 i nie narzekam. Grzeje się trochę, ale to jedyny minus, i to nie jakiś bardzo znaczący.

RP ma dużo lepszych rzeczy, ale te najważniejsze <procesor, bateria (chociaż możliwe że tylko chwilowo)> lepsze są w RN3 Pro i teraz się zastanawiam. Ktoś coś doradzi?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tpawel napisał:

W ostatnich dniach jest masa takich tematów. Poczytaj najpierw

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

To ty najpierw przeczytaj mój, bo ja napisałem że wiem że są takie tematy, i napisałem czemu stworzyłem swój :)

W pozostałych dwóch tematach nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi, same gdybania. Mam nadzieję na odpowiedź użytkowników RP, którzy mieli styczność z innymi Xiaomi.

Edytowane przez Brendol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...