Skocz do zawartości

X-kom - opinie


flood

Rekomendowane odpowiedzi

Swój pierwszy telefon Xiaomi zakupiłem u oficjalnego polskiego dystrybutora. Zapłaciłem więcej 1799zł i myślałem że wraz z wysoka ceną będzie wysoka jakość.

Myliłem się.

Nie wiem jak to jest z innymi romami, w związku z tym że to moje pierwsze Mi to nie za bardzo się orientuję ale liczyłem na to że dostanę telefon zlokalizowany na Polskę.

A tu nie dość że telefon nie ma polskiego języka, to jeszcze w opcji wyboru lokalizacji najbliższe są Ukraina / Hiszpania / Turcja. Więc nawet polskiej lokalizacji telefonu wybrać nie mogę.

W dodatku telefon miał dotrzeć do mnie w ciągu 2 dni (zamówiłem w niedzielę więc na wtorek powinien być) a był w środę. Może się czepiam. ale płacę i wymagam. 

Póki co jedyny dokument zakupu jaki mam to proforma którą mogę wydrukować ze strony X-kom.

Kolejna sprawa po zdjęciu foli ekran wyglądał jakby go ktoś mokrą ścierą przecierał i są ślady brudnej wody. 

Pudełko było zafoliowane.

Jak na ABCDatę która jest oficjalnym dystrybutorem nie spodziewałem się tylu niedociągnięć.

Póki co pozytywów zakupu w X-kom nie widzę.

Edytowane przez flood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, piter26 napisał:

X-kom ma telefony od ABC Data.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Mój błąd masz rację. Poprawię

Edit: Po udate OTA zarówno język polski jak i lokalizacja się pojawiły, co nie zmienia faktu że za tę cenę powinno ot być od początku.

Edytowane przez flood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie no już bez przesady. X-Kom jak kolega wyżej wspomniał ma od ABC Data więc pretensje raczej do nich.

W X-Komie kuuuupęęęęę kasy zostawiłem i bronić ich będę swoją piersią. Ostatnio z dużych zakupów kupowałem laptopa za blisko 7 kloca i odebrałem dopiero 3ci w sklepie ze względu na nierówne podświetlenie matrycy we wcześniejszych dwóch. Nigdy nikt się nie czepiał. Zawsze masz 2 tygodnie na zwrot. Możesz się pobawić i stwierdzić, że to jednak nie jest to czego szukałeś.

Zawsze mili, uśmiechnięci, doradzą, nie naciągną. Przynajmniej w Gdańskim Manhatanie.

Tak samo jak gwarantem nie są ;) Coś się spieprzy to odeślą do ABC Data. ABC Data odrzuci gwarancję bo coś tam i też do X-Komu będziesz miał pretensję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odkopać temat - odsyłałam w październiku zeszłego roku mojego 4X na gwarancję i X-kom kazał słać bezpośrednio do "ich serwisanta od Xiaomi" czyli CCS, a nie ABC Data. Jeżeli nic się w tym temacie nie zmieniło i CCS nadal serwisuje dla X-koma, to polecam się trzy razy zastanowić czy warto kupować u nich telefon bo CCS to jakaś kpina ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sajeh napisał:

Szkoda, że obsługa klienta jest u nich na tak niskim poziomie.

No tego to juz nie ocenie, za malo sie te modele psuja bym mogl ocenic te dwa serwisy majac duze rozeznanie a nie kilka sztuk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...