Skocz do zawartości

Słuchawki Xiaomi Piston ver. 1


lukogol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Słuchawki są wspaniale!!

Świadomości niebezpieczeństwa jakie nosi za sobą "zatykanie" uszu podczas poruszania się po ulicy pieszo bądź samochodem, nie mówiąc już o rowerze :/ słucham muzyki w domu. Lubie dobra jakość dźwięku. Może nie mam nagłośnienia za kilkanaście tysięcy złotych ale zestaw Bose i słuchawki Monstera Beats pro dają mi wiele satysfakcji w słuchaniu muzyki.

Ostatnimi czasy bardzo mocno sledze produkty xiaomi i słuchawki Piston były pierwszymi dousznymi słuchawkami które pasowały mi idealnie. Mowa tu nie tylko o tym, że wpasowują się doskonale, ale też to, że świetnie grają. Pozwolę sobie na stwierdzenie, że graja tak samo, jak nie lepiej jak moje masywe Beatsy. Trudno porównywać z wielkimi driverami Monstera, które miażdżą głowę, ale bas z Pistonsów jest powalający.

Niedowiarkom i tak się nie da przemówić, ale ktoś kto ceni sobie dobrą jakość dźwięku z soczystszym niezszarpanym basem gorąco polecam.

post-743-1398003081673_thumb.jpg

post-743-13980030816969_thumb.jpg

post-743-13980030817235_thumb.jpg

post-743-13980030817466_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety panowie, ale u mnie v1 nie działa. Tzn. działa, ale nie pilot. Chyba winę ponosi tutejszy ROM. Pamiętam, że przed spolszczeniem były jakieś dodatkowe opcje dźwięku. Teraz w sekcji "Dźwięk" mam tylko opcje dotyczące techniki telefonu typu dźwięk dzwonka, sms'a, wibracja itp a po rozwinięciu "Głośność" mam tylko suwaki głośności dzwonka i powiadomień, Blutooth'a itp. Jedynym komunikatem jest ikonka słuchawki na belce powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...