Skocz do zawartości

Samsung Galaxy Alpha Bateria słaba


blackcats

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Zakupiłem ostatnio w bardzo okazyjnej cenie smartfon Samsung Galaxy Alpha ze wszystkimi papierami i dwoma oryginalnymi pokrowcami w stanie idealnym. Zero rysek, szkło hartowane na ekranie. Wygląda jakby miał 2 tygodnie. Jednak ma 2,5 roku.
Jego wadą jest bateria która ma pojemność tylko 1860mah, a byl model 2500mah ale nigdzie go już nie ma, nawet na ebay
Telefon używany bardzo mało. W domu wifi, a na zewnątrz dane komórkowe włączone. Ale generalnie mało eksploatowany. Wyświetlacz auto na bardzo niskim poziomie.
I bateria trzyma niecały dzień..
Kupiłem zamiennik chwalonej firmy Bluestar o pojemności 2200mah ale ta bateria to kompletna porażka. Telefon naładowany o 11:00 już o 16:00 woła o pomoc „naładuj mnie”
Czy przez te 2,5 roku oryginalna bateria straciła dużo na żywotności?
Telefon mi się podoba, nie chce go wymieniać bo i tak nikt nie zna tego modelu i nie kupuje na allegro. Gdyby to był jakiś znany model to bym go sprzedał i pozbył się problemu z baterią.
Moje pytanie: Czy warto kupić nową oryginalną baterię? Pomoże to utrzymać mi telefon na jednym ładowaniu chociaż od rana do 23:00 ?
Ewentualnie jakie funkcje oprócz wifi i danych komórkowych i oczywiście niskiej jasności wyłączyć? 

Tags: altis 2016, hyundai hd72, xe camry 2016

Edytowane przez blackcats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...