Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi +/-1000 zł


moodybarracuda

Pytanie

Szukam do ok 1000 zł +/- 1000 zł, padł wybór na xiaomi tylko się już trochę gubię który wybrać i potrzebuję pomocy ;)

Od smartfona oczekuje przede wszystkim: dobrej baterii, płynnego działania interfejsu, dobrej jakości wykonania, sporo gram w gierki, youtube, facebook, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki na głośniku, obowiązkowa flash (nie robię zdjęć praktycznie wcale, czasami tylko notatkom czy dokumencie wydrukowanym na a4 ale często używam smartfona jako latarki) w przyszłości myślę nad używaniem smartfona z smart tv (mirroring). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No właśnie tu pojawił się mój dylemat, bo z tego co wiem to im większy ekran tym bardziej prądożerny przez co myślałem nad redmi bez note, czy różnica jest duża jeśli chodzi o czas pracy? A co z wydajnością note'y mają inną rozdzielczość ale też inne procesory niż redmi. No i jeszcze jakość wykonania, czy duży note wytrzyma to samo co mały redmi. Który redmi (bez note) jest najlepszy. Mętlik w głowie =D

@edit chyba zawęziłem wybór do redmi pro i note 4, jakie są różnice tych telefonów, który będzie lepszym wyborem

Edytowane przez moodybarracuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie tu pojawił się mój dylemat, bo z tego co wiem to im większy ekran tym bardziej prądożerny przez co myślałem nad redmi bez note, czy różnica jest duża jeśli chodzi o czas pracy? A co z wydajnością note'y mają inną rozdzielczość ale też inne procesory niż redmi. No i jeszcze jakość wykonania, czy duży note wytrzyma to samo co mały redmi. Który redmi (bez note) jest najlepszy. Mętlik w głowie =D

@edit chyba zawęziłem wybór do redmi pro i note 4, jakie są różnice tych telefonów, który będzie lepszym wyborem

Redmi Note 3 pro, redmi note 4, nie oczekuj zachwycającej jakości dźwięku z głośnika. Xiaomi ma z tym od zawsze problemy.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

POdłączę się z pytaniem bo staje przed wyborem - wielkość ekranu nie ma dużego znaczenia, ważniejsza wydajność bo w większości jest bardzo duzo internetu, GPS, aparat(!) i praca na dokumentach... wybór pomiędzy mi4c a Note 3 pro.... jakieś większe różnice brac między nimi czy głównie ekran a wydajność podobna? W obu przypadkach oczywiście wersje z 3gb ramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...