Jump to content

Komputer do gier za 4900 zł GTX 1070

blackcats
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!
W ciągu najbliższych dwóch tygodni chciałbym zakupić komputer do najnowszych gier (Wiedźmin 3, Grand Theft Auto V, Battlefront, DOOM, nadchodzący Battlefield 1) na maksymalnych detalach fullhd w cenie 4900 zł
Kwota dotyczy samego komputera (posiadam monitor, klawiaturę i myszkę)
Nie znam się dobrze na składaniu komputerów, ale bardzo bym chciał, aby zawierał on kartę graficzną Geforce GTX 1070. Co do procesora to myślałem nad Intel i5 6600k, gdyż zamierzam podkręcać procesor i kartę graficzną (w dalekiej przyszłości, bo jest bardzo dobra). Myślałem nad chłodzeniem do procesora 
Komputer bez systemu i najlepiej, aby miał 16GB pamięci RAM
Nie posiadam własnej propozycji zestawu
A więc, co proponujecie? Jakieś porady odnośnie sprzętu? :)
Koszyki morele.net są bardzo mile widziane! 

No jeżeli procek już wybrałeś, to samo grafa (moim zdaniem dobry wybór obu), to wiele nie mamy co pomagać :P. Ramy polecam albo od Corsair'a, albo Kingston'a, cooler, tutaj zależy do tego jaką wybierzesz obudowę, polecić mogę NZXT 340 (lub nowsze) lub coś od Corsair, ew. SilentiumPC, a sam cooler to szukaj w firmach SPC, bqQuiet! lub Thermaltake. Płytę główną to polecam szukać albo u MSI, albo u AsRock'a :P. Jak chcesz coś dokładniej to mogę potem wstawić jakiś przykładowy koszyczek ze sklepu :P.