Skocz do zawartości
  • 0

Smartfon do 1000 zł


#Jakub#

Pytanie

Witam wszystkich Poszukuje Telefonu do 1000 zł

Do czego będzie służył i co od niego będę wymagać.

Dobrej anteny do terenów poza miejskich i GPS dobrego. Nie dużo dzwonię ale jednak.

3GB Ram i Min32Gb pamięci i slot karty

Dobrej baterii ale w tych telefonach to raczej nie problem. W razie czego powerbank mam 

Będę słuchać muzyki na słuchawach więc żeby fajnie odtwarzał, to samo z filmami hd z napisami :)

Social media fb i te sprawy, trochę internetu i reszta do czego służy telefon.

Mile widziany czytnik lini papilarnych z funkcją przewijania i Wifi-Direct 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez #Jakub#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Mi4s. Powinien trochę lepiej działać GPS. Ten w Redmi Note 3 Pro czasami trochę niedokładnie pokazuje, a mianowicie chodzi o to, że zdarza się, że pokazuje, że jadę po trawniku tuż przy jezdni, jakby jakieś 3m ode mnie. Poza tym nie ma z nim żadnych problemów, fixa łapie błyskawicznie i nie zdarzyło mi się, by gubił zasięg. Mankament, to ta dokładność na poziomie jakiś 4m, ale raczej to nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę droższy ale zależy gdzie by był kupowany, no i redmi ma wiekszy 5,5 calowy ekran a tego nie napisałem mniejszego nie chcę.

A gdzie ty byś kupował w PL xiaomicompl czy w technosie czy gdzieś indziej ??? 

Edytowane przez #Jakub#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Polski to chyba technos, ewentualnie możesz na allegro szukać, chociaż fakt, drożej wychodzi kupując u nas w kraju. A mogę wiedzieć dlaczego odpada zakup np z aliexpress? Pewniejsze od allegro, od goldway'a paczka dochodzi w ok. 10 dni, kiedy wybierzesz opcję z uniknięciem płacenia podatku (edit: dokładniej Seller's Shipping Method), pewny sprzedawca, polecany tutaj na forum. Sam również u niego kupowałem swój egzemplarz.

Edytowane przez PeepingTom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po 1 nie mieszkam w domu u siebie i mam trochę pogmatwaną sytuację z tym gdzie mieszkam. Musieli by mi dostarczyć do paczkomatu :D tylko taką opcję przesyłki mogę wybrać i żadną inną. Więc za pobraniem odpada kuriery i te sprawy też. Po 2 nie mam zaufania do sklepów zagranicznych a tym bardziej u CHinczyków. 

A jak by co jak to jest z tym uniknięciem podatku bo przecież jest ryzyko u celników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I naprawdę nie masz nikogo, komu mógłbyś zaufać, kto odebrałby za Ciebie? Jak pisałem, goldway jest w 100% pewnym sprzedawcą. Poza tym na aliexpress sprzedawca nie dostaje pieniędzy, dopóki nie potwierdzisz odbioru produktu, ogólnie dużo pewniejsze od allegro.
W takim wypadku (Seller's Shipping Method) paczka jest najpierw przepakowywana (bodajże w Anglii) i dopiero z niej wysyłana na Twój adres, więc ryzyko zerowe płacenia vat. Po coś płaci się te parę dolarów więcej w końcu.

Jeśli jednak nie zdecydujesz się na tę opcję, to pozostaje Redmi Note 3 Pro z Polski, również bardzo dobry telefon. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, Drakoon34 napisał:

Bierz z chińczyka, 300zł różnicy niż jakbyś w Polsce kupował, a ten GPS to wina softu, nie telefonu. Mam redmi note 3 pro i polecam gorąco, nie zawiedziesz się. 

 

Dnia 6.09.2016 o 21:58, #Jakub# napisał:

Po 1 nie mieszkam w domu u siebie i mam trochę pogmatwaną sytuację z tym gdzie mieszkam. Musieli by mi dostarczyć do paczkomatu :D tylko taką opcję przesyłki mogę wybrać i żadną inną. Więc za pobraniem odpada kuriery i te sprawy też. Po 2 nie mam zaufania do sklepów zagranicznych a tym bardziej u CHinczyków. 

A jak by co jak to jest z tym uniknięciem podatku bo przecież jest ryzyko u celników.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1
 

Jesteś pierdoła i tyle, to sobie kupuj za tysiąc zł telefon, który chodzi po 700, bo się boisz zamawiać z Chin czy też odebrać kuriera. Weź się w garść gościu, w życiu żałuję się najbardziej rzeczy, których się nie zrobiło, a nie te, które się zrobiło, więc przestań narzekać i zamawiaj. Jeżeli to DHL to możesz odebrać w punkcie gdzie mają magazyn.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...