Skocz do zawartości

Redmi 3 - Aktualizacja miui global - error


Kazimierz Dolny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Mam mały problem z aktualizacją telefonu.

Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć co w takim przypadku robić ?

Problem polega na tym że aktualizacja nie może dobiec do końca a Program XiaoMiFlash (Beta) wyłącza sie i pojawia sie Error  Wyłaćzyłem też w Windows 8.1 sprawdzanie podpisów cyfrowych. Bardzo prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu. Mam : Redmi 3 , Android 5.1.1 LMY47V ; MIUI ido (stabilna) idoV7.1.1.0 (LHPCNCK) 

xiaomiflashbeta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądałem to już wcześniej zanim napisałem post z prośbą o pomoc. Nie należę do tych ludzi którym wszystko trzeba podać na tacy... 

Telefon odblokowałem dzięki informacjom z You Tube w których Chińczycy pokazują jak i co zrobić...

ja zrobiłem to tak :

Należy zainstalować Mi PC Suite a z tym instalują się razem sterowniki które trzeba ręcznie podać przez manager urządzeń wyłączając przy tym jeśli ktos ma np win 8.1 podpisy sterowników. Potem przeszedłem w tryb Download (nalezy przycisnąć Power i Volume +  gdy pojawi się okno należy dotknąć download ) w tym trybie uruchomić Mi Flash Beta i wgra sie np MIUI 8

Różnica miedzy posiadanymi przeze mnie wcześniej MIUI 7.1.1.0 a MIUI 8 Global 6.8.25 jest KOLOSALNA i OGROMNA jak dzień do nocy nie podobna...

Nie wyświetlają sie m. in. reklamy jak chcesz przegladać cokolwiek w przeglądarce... i inne +++

a jak już się wgrało to i dalej poszło aż zobaczyłem taki obrazek :) 

 

unlocked xiaomi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...