Pquwlik Opublikowano 25 Sierpnia 2016 Opublikowano 25 Sierpnia 2016 Witam wszystkich jak w temacie potrzebuje zrobić roota może ktoś pomoże? Mam jeszcze inne pytanie żeby nie zakładać nowego tematu. Mam wersję standard i zastanawiam się czy jest już jakiś rom/kernel który zwiększa traktowanie procesora?
ZduneX25 Opublikowano 25 Sierpnia 2016 Opublikowano 25 Sierpnia 2016 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi