Skocz do zawartości

Aplikacje wychodzą do ekranu głównego


tetete

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wgrałem najnowsze oprogramowanie do swojego RedRice WCDMA wg poradnika na miuipolska.pl (wraz z wipe data)

W trakcie korzystania z telefonu zdarza się, że programy wychodzą do menu głównego. Nie objawiało się to na wcześniejszej wersji którą miałem wgraną od zakupu telefonu (bodajże z sierpnia). Podczas wyjścia nie ma wibracji jak przy naciśnięciu przycisku Home.

Czy ktoś z was ma podobny problem lub wie coś o opisywanych przeze mnie zachowaniach?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, choć u mnie problem dotyczy tylko aplikacji internet (przeglądarki). Chrome działa ok. Ale nie wiem czy nie jest to zależne od aero2. Dlaczego? Bo dziwnym trafem problem pojawia się jak Aero nie chce nawiązać połączenia, wtedy wywala przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy taki przypadek miałem po aktualizacji bez zrobienia full wipe. Wtedy nie byłem w stanie nawet zmienić opcji w telefonie przez ustawienia. (bez włożonych kart SIM)

Drugim razem zrobiłem wipe, ale przywróciłem całą kopię zapasową - Było już lepiej, ale niektóre przywrócone programy działały niestabilnie.

Za trzecim razem zrobiłem wipe bez przywracania kopii zapasowej - ten efekt był najlepszy. Jednak czasami zdarzają się sytuacje, kiedy aplikacja wyjdzie na pulpit.

W kwestii aero - warto sprawdzić dokładniej. Jeśli przez najbliższe dni będzie się powtarzać sytuacja, spróbuję wyjąć sim z aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to z jakiś powodów w ogóle nie działa mi przeglądarka wbudowana. Nie było problemu na oryginalnym sofcie, na tym z MiuiPolska jest problem. Wiesza się zwyczajnie, już nawet nie chodzi o aero, choć to dokładnie sprawdzę jeszcze.

-- 21 gru 2013, o 20:41 --

A możesz sprawdzić jak u Ciebie wygląda sytuacja z kompasem w Google Maps? Temat na głównej założony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...