Jump to content

Kupowanie Xiaomi w Chinach


Matiis

Recommended Posts

Witam zamierzam kupić Xiaomi Redmi Note 3 pro 3/32 GB. I zastanawiam się gdzie kupić ibuygou, gearbest, banggood, aliexpress(np. goldway) lub allegro.
Jak to jest z gwarancją?: gdzie ją naprawde uznają? (bo czytałem że czasem jest ona tylko na papierze), kto ponosi koszty wysyłki naprawy? gdzie mogę uniknąć vat (lub może jest sklep w którym telefon jest tani że opłaca się wziąć nawet z możliwym doliczeniem vat?) Czy 2-letnia gw jest tylko w ibg? I czy jak będę chciał wgrać miui polska to czy nie strace gwarancji???

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedzi na wszystkie pytania masz na forum, było wałkowane tysiące razy. Ludzie, czytajcie forum, zanim zadacie pytania, które pojawiały się już tutaj wielokrotnie!

Ibuygou, gearbest albo goldway. Kupując w tym pierwszym sklepie masz polską gwarancję u Acida we Wrocławiu. Vat unikasz, jeśli zapłacisz specjalną opłatę (5% ceny towaru bodajże), inaczej zawsze masz takie same szanse na vat, czyli 50%, Twój wybór. Najtaniej u goldwaya, za to ibuygou- polska gwarancja, sam decyduj co wolisz. Wgranie MIUI Polska nie sprawia utraty gwarancji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...